confirm
close
confirm
close
close

RAZEM 0,00 zł

RAZEM 0,00 zł

INFOLINIA:
PN - PT: 7:00 - 15:00
TEL: 535 410 810
SALON FIRMOWY:
PN - PT: 9:00 - 17:00 / SB: 9:00 - 14:00
TEL: 664 974 668
UL. WIŚLANA 25, BYDGOSZCZ
UE
Nowoczesne meble drewniane - The Beds


Loading...

styl, drewno, sypialnia, salon, aranżacja, kawalerka, łóżko, aranżacja sypialni, aranżacja salonu, stolik kawowy, szarości, nowoczesna, rtv

Elegancka kawalerka - PANORAMA 360°

czytania ( wyrazy)

Tym razem przedstawiamy Państwu propozycję wystroju eleganckiej kawalerki. Mieszkania tego typu kojarzą się z małymi przestrzeniami i pewnym ściskiem. Pokażemy jednak, że nie musi tak być. Odpowiednio dobrane wyposażenie i układ przestrzenny pozwoliły połączyć sypialnię z salonem bez utraty funkcjonalności i bez poczucia stłoczenia.

Zacznijmy jednak od początku. Prostokątne pomieszczenie doświetlone jest przez dwa dość wysokie okna zapewniające odpowiednią ilość światła słonecznego. Biały sufit i podłoga z pobielanych desek o długich lamelach dodatkowo rozjaśniają przestrzeń, dzięki czemu można było sobie pozwolić na pomalowanie ścian matową czarną farbą. Szerokie, również czarne, listwy przypodłogowe i sufitowe w harmonijny sposób odcinają ściany od podłogi i sufitu, a całość nabiera graficznego charakteru. Biała stolarka okienna prezentuje się w tym kontekście doskonale, tworząc atmosferę czystości i eleganckiego kontrastu charakterystycznego dla monochromatycznych aranżacji.

3

Deski podłogowe o długich lamelach z wyraźną, szeroką fugą nadają pomieszczeniu rytmiczności, a naturalny rysunek usłojenia wprowadza przyjemną dla oka fakturę, która doskonale przełamuje gładkość ścian.

Pomieszczenie jest nieformalnie podzielone na dwie strefy – salon i sypialnię. Podział ten uzyskano nie za pomocą zabiegów architektonicznych, a za sprawą odpowiednio dobranego wyposażenia. Dzięki temu obie strefy mają płynne granice i przenikają się. Otwarte aranżacje, łączące różne funkcje w jednym pomieszczeniu stały się już symbolem współczesnej myśli projektowej. Odchodzi się od fragmentaryzacji życia i podziałów na pomieszczenia dzienne i nocne na rzecz swobodnego definiowania i funkcjonalnej elastyczności. Nie jest to powodowane jedynie przestrzennymi ograniczeniami, które wynikają z charakteru kawalerki, ale stanowi część bardziej ogólnego trendu współczesnego nomadyzmu.

2

Mając w pamięci ową płynność granic przejdźmy do opisu obu sfer, zaczynając od części sypialnianej.

Sercem każdej sypialni jest łózko, które zajmuje tutaj centralną pozycję. Widzimy solidny, drewniany mebel o prostej konstrukcji. Prostokątna rama osadzona na czterech grubych nogach o kwadratowym przekroju powoduje, że łóżko nabiera stabilności i sprawia wrażenie bardzo wytrzymałego. Taka konstrukcja, mimo braku elementów ozdobnych, sprawia, że mebel ten w sposób naturalny wybija się na pierwszy plan, mocnym akcentem zaznaczając swoją centralną pozycję.

baner_large

Obok łózka widzimy dwie, symetrycznie ustawione szafki nocne z dwiema szufladami, które dzięki swojej minimalistycznej formie doskonale uzupełniają kompozycję, zapewniając jednocześnie funkcjonalność.

W mieszkaniach, w których brakuje miejsca na osobną garderobę, funkcję tę przejmuje sypialnia. Tak jest również w tym przypadku. Obszerna komoda i szafa zapewniają dostateczną ilość miejsca na ubrania. Komodę charakteryzuje klasyczny trójpodział, który nadaje pomieszczeniu rytmiki. Prosta forma tego mebla podkreślona przez wyraźne, pionowe i poziome linie podziału szafek i szuflad, charakterystyczne dla tej linii mebli, idealnie wpisuje się w minimalistyczny charakter aranżacji.

1

Szafa również wpisuje się w ten trend poprzez proste kąty, ostre krawędzie i powściągliwą formę. Czarne uchwyty do otwierania, poprzez elegancki kontrast, doskonale wydobywają naturalny kolor drewna, który stanowi tutaj główny element ozdobny. Ciepła barwa drewna i intrygujący rysunek usłojenia przełamują graficzność pomieszczenia, wprowadzając atmosferę komfortu i przyciągającą oko fakturę.

Z drugiej strony pomieszczenia mamy kącik wypoczynkowy konstytuowany przez klasyczne ustawienie kanapa – stolik kawowy – szafka RTV. Biała, narożnikowa kanapa świetnie prezentuje się na tle pobielanej podłogi i czarnych ścian. Duży, wygodny mebel stanowi idealne miejsce zarówno na spotkanie z przyjaciółmi, jak i poobiednią drzemkę. Dobrze dobrane tekstylia w postaci poduszek, poprzez stonowane, ale wyróżniające się kolory, wprowadzają miłe dla oka ożywienie bez utraty klasycznej elegancji płynącej z graficznej aranżacji.

Długi, prosty stolik kawowy, dzięki odpowiednim proporcjom i dobrze dobranej skali, pasuje tutaj idealnie. Gruby blat na solidnych nogach koresponduje z równie grubymi ramami pozostałych mebli, dając poczucie ciągłości i spójności aranżacji.

Szafka RTV z trójpodziałem szuflad świetnie odnajduje się w towarzystwie opisywanej wcześniej komody. Obszerna, otwarta półka zapewnia dostateczną ilość miejsca na sprzęt audiowizualny, a szuflady pomieszczą równego rodzaju drobiazgi gromadzące się w salonie.

Wystrój salonu dopełniony jest przez niewielki, ale bardzo elegancki kominek, który z pewnością umili chłodniejsze wieczory.

Ta aranżacja stanowi doskonałą propozycję dla nowoczesnego singla lub bezdzietnej pary. Jej głównym atutem jest prostota i elegancja płynąca z graficznej aranżacji i minimalistycznego wyposażenia. To propozycja dla osób, które cenią sobie funkcjonalność i dostrzegają piękno w umiarkowaniu.

styl, drewno, sypialnia, salon, aranżacja, kawalerka, łóżko, aranżacja sypialni, aranżacja salonu, stolik kawowy, szarości, nowoczesna, rtv
Komentarze
Najpopularniejsze
Archiwum

ROZMAWIAMY, DORADZAMY, DAJEMY RABATY

NASI KONSULTANCI SĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

OBSŁUGA KLIENTA
PATRYK RULEWSKI
535 410 810
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
SALON FIRMOWY
ŁUKASZ LEWANDOWSKI
664 974 668
PON-PT
09:00 - 17:00
SB
09:00 - 14:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
09:00 - 17:00
SOB
09:00 - 14:00
 
 
INFORMACJE O DOSTAWIE
DAWID JENDRASZAK
535 410 755
PON-PT
07:00 - 15:00
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
PŁATNOŚCI I FAKTURY
AGATA BILECKA
(52) 360 61 61
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
 
MOŻESZ RÓWNIEŻ SKORZYSTAĆ Z NASZEGO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
PRZEJDŹ DO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
OPINIE NASZYCH KLIENTÓW
OCENA:
AUTOR: Małgorzata
DODANO: 30-04-2016

Zakupiliśmy z moim mężem, łóżko VINCI, buk olejowany. przepiękne łóżko, świetnie wykonane. Jesteśmy z mężem z zawodu technologami drewna. Widzieliśmy wiele fajnych mebli, jednak wyroby z The Beds to świetne meble. Jeśli ktoś chce stworzyć sobie odrobinę luksusu pod swym dachem, to gorąco polecam The Beds. pełen profesjonalizm, obsługa na wysokim poziomie. Pozdrawiam

OCENA:
AUTOR: Włodzimierz
DODANO: 05-02-2016

Zakupiłem u Państwa łóżko TI wysokie. Mebel spełnia moje oczekiwania, jest dokładnie taki jak w opisie, sama obsługa i dostawa na bardzo wysokim poziomie. Na podstawie mojego doświadczenia mogę polecić współpracę z Państwa Firma. Pozdrawiam życząc wszelkiej pomyślności w nadchodzącym i przyszłych latach.

LUB