confirm
close
confirm
close
close

RAZEM 0,00 zł

RAZEM 0,00 zł

INFOLINIA:
PN - PT: 7:00 - 15:00
TEL: 535 410 810
SALON FIRMOWY:
PN - PT: 9:00 - 17:00 / SB: 9:00 - 14:00
TEL: 664 974 668
UL. WIŚLANA 25, BYDGOSZCZ
UE
Nowoczesne meble drewniane - The Beds
pokój dla dziecka, pokój dziewczynki, pokój nastolatki

Jak urządzić pokój dla dziewczynki

czytania ( wyrazy)

Własny, odpowiednio urządzony pokoik zwiększa samodzielność i inicjatywę oraz kształtuje wyobraźnię dziecka.

Prawidłowo dobrane przedmioty stanowią źródło motywujących bodźców oraz są zaproszeniem do zabawy i nauki. Celem każdego rodzica jest stworzyć wyjątkowy, bajkowy pokój dla swojego dziecka. Dlatego też w tym artykule znajdziecie państwo wskazówki niezbędne przy urządzaniu dziecięcego edenu.

 

www.shelterness.com www.shelterness.com

 

www.mobilyagunlugu.com www.mobilyagunlugu.com

 

 

Bardzo istotną rolę odgrywają takie kwestie jak: kolorystyka - żywa, lecz nie agresywna, różnego rodzaju stymulujące dekoracje (tapety, obrazki itd.) oraz bezpieczeństwo, czyli jakość materiałów z jakich wykonane są otaczające dziecko przedmioty (tapety, meble, zabawki, dywany, zasłony itp). Zalecenie odnośnie kolorów znajduje swoje uzasadnienie w psychologii, a nie jest podyktowane modą czy konwencjami. Przebywanie pociechy w otoczeniu odpowiednich kolorów wpływa pozytywnie na inteligencję dziecka oraz na prawidłowy rozwój psychiczny i umysłowy, a także na jego aktywność. Psychologowie zalecają dla najmłodszych pociech kolor zielony i pomarańczowy a także ciepłe, pastelowe odcienie. Zielony uspokaja, wycisza i koncentruje. Warto wybrać farby lub tapety o żywej lecz nie krzykliwej kolorystyce, aby troszeczkę ożywić nudny i stonowany pokój i wnieść do niego ruch oraz energię.

www.mathmorph.com www.mathmorph.com

Jeśli chodzi o pokój stricte dla dziewczynki to wiadomo wszem i wobec, że każda dziewczynka kocha róż i chcę być księżniczką! Dlatego też warto pomyśleć chociaż o akcentach tego typu-naklejki ścienne, firanki- ponieważ wszystko w różu może wydać się co niektórym tandetne i krzykliwe.

Nie zapominajmy jednak o tym, że każde dziecko ma swój gust-ulubione zabawki, wzory i kolory. Jeżeli na miarę możliwości oczywiście urządzimy pokoik wedle upodobań dziecka będzie z chęcią pomagać przy remoncie oraz przy porządkach.

www.ncibor.org www.ncibor.org

Operując kolorami, czy tapetami możesz podzielić przestrzeń na mniejsze fragmenty. Twórz małe kąciki, w których maluch czuje się bezpiecznie np. Kącik do zabawy, kącik do spania. Wysokie pokoje o białych ścianach z perspektywy małego dziecka są duże i nieprzyjazne. Tapety bogate w szczegóły, przedstawiające ulubione dziecięce historie idealnie nadają się do zaaranżowania miejsca do zabawy. Mapa skarbu dla małego pirata, czy Miasteczko.

Z uwagi na przeznaczenie, wykorzystywane do remontu pokoju dziecka materiały powinny być najwyższej jakości, bezpieczne, trwałe i zmywalne, co pozwoli na utrzymanie higieny. Tapety powinny spełniać szereg wymogów i norm, które gwarantują bezpieczeństwo dzieci, dorosłych. Należy sprawdzić klasę niepalności tapety, czy jest odporna na wzrost pleśni i bakterii, czy jest wolna od metali ciężkich: kadmu, rtęci, ołowiu i innych substancji szkodliwych stosowanych w materiałach budowlanych.

www.barilochehouse.com www.barilochehouse.com

pokój dla dziecka, pokój dziewczynki, pokój nastolatki
Komentarze
  • Alicja Brud
    4 Listopad 2017 o 14:21
    Świetne wskazówki! Pozdrawiam
  • Karolina Tomaszewska
    28 Styczeń 2018 o 00:50
    Mogę powiedzieć, co to ulga znaleźć kogoś, kto rzeczywiście wie, o czym pisze. Nie mogę uwierzyć, że blog nie jest bardziej popularny, bo zdecydowanie masz predyspozycje.
Najpopularniejsze
Archiwum

ROZMAWIAMY, DORADZAMY, DAJEMY RABATY

NASI KONSULTANCI SĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

OBSŁUGA KLIENTA
PATRYK RULEWSKI
535 410 810
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
SALON FIRMOWY
ŁUKASZ LEWANDOWSKI
664 974 668
PON-PT
09:00 - 17:00
SB
09:00 - 14:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
09:00 - 17:00
SOB
09:00 - 14:00
 
 
INFORMACJE O DOSTAWIE
DAWID JENDRASZAK
535 410 755
PON-PT
07:00 - 15:00
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
PŁATNOŚCI I FAKTURY
AGATA BILECKA
(52) 360 61 61
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
 
MOŻESZ RÓWNIEŻ SKORZYSTAĆ Z NASZEGO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
PRZEJDŹ DO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
OPINIE NASZYCH KLIENTÓW
OCENA:
AUTOR: Małgorzata
DODANO: 30-04-2016

Zakupiliśmy z moim mężem, łóżko VINCI, buk olejowany. przepiękne łóżko, świetnie wykonane. Jesteśmy z mężem z zawodu technologami drewna. Widzieliśmy wiele fajnych mebli, jednak wyroby z The Beds to świetne meble. Jeśli ktoś chce stworzyć sobie odrobinę luksusu pod swym dachem, to gorąco polecam The Beds. pełen profesjonalizm, obsługa na wysokim poziomie. Pozdrawiam

OCENA:
AUTOR: Włodzimierz
DODANO: 05-02-2016

Zakupiłem u Państwa łóżko TI wysokie. Mebel spełnia moje oczekiwania, jest dokładnie taki jak w opisie, sama obsługa i dostawa na bardzo wysokim poziomie. Na podstawie mojego doświadczenia mogę polecić współpracę z Państwa Firma. Pozdrawiam życząc wszelkiej pomyślności w nadchodzącym i przyszłych latach.

LUB