confirm
close
confirm
close
close

RAZEM 0,00 zł

RAZEM 0,00 zł

INFOLINIA:
PN - PT: 7:00 - 15:00
TEL: 535 410 810
SALON FIRMOWY:
PN - PT: 9:00 - 17:00 / SB: 9:00 - 14:00
TEL: 664 974 668
UL. WIŚLANA 25, BYDGOSZCZ
UE
Nowoczesne meble drewniane - The Beds
minimalizm, łóżko, aranżacja sypialni, meble wielofunkcyjne, meble w 2017 roku, pościel, skrzynia pod łóżko, wyciszające ściany, meble nowoczesne, sypialnia w 2017 roku

Must have 2017 w aranżacji sypialni

czytania ( wyrazy)

Czym zaskoczą nas projektanci i architekci w przyszłym roku? Wyjdą ze swoich pracowni, wielkich biur, aby przyjrzeć się, w jaki sposób żyje większość społeczeństwa i jak dekoruje swoje domy. Zamiast narzucania wizji zauważymy większą troskę o nasze środowisko i nasze zdrowie.

Powitajmy multimebel

Ze względu na coraz mniejsze metraże i większe zaludnienie w miastach, w kolejnych latach, będzie nam zależeć na meblach, które spełniają więcej niż jedną funkcję. Np. szafki nocne będące ruchomym przedłużeniem łóżka lub skrzynie, które pomieszczą pościel i koce, a jednocześnie zapewnią dobrą wentylacje materiałom.

Szafka nocna z funkcją stolika śniadaniowego Źródło: www.beds.pl

Skrzynia pod łóżko sklepu beds.pl Źródło: www.beds.pl

Ulga dla pracujących przed komputerem

Natłok obowiązków w pracy powoduje, że zaległości nadrabiamy w domu. Najczęściej w sypialni, żeby stworzyć pozory odpoczynku. Jednak nienaturalnie wygięty kręgosłup, głowa ciągle pochylona do przodu w końcu zaczyna boleć. Jesteśmy wiecznie przygarbieni i trudno jest nawet projektantom walczyć z tymi naszymi (i pewnie ich też) nawykami. Stąd w przyszłym roku zamiast dużego salonu ze stołem na dwanaście osób, ważniejsze będzie duże, solidne łóżko w sypialni. Rozkładane kanapy będą tylko opcją dla niezapowiedzianych gości.

Rama łóżka Pau sklepu Beds.pl www.beds.pl

Kolejnym elementem zadbania o swój komfort będzie dominacja naturalnych materiałów w kolekcjach pościeli. Pojawi się dawno już niewidziany len, ale też miękka i stosunkowo tania bawełna. Koniec z poliestrowymi poszewkami, przez które skóra się mocno nagrzewa.

Kwiat bawełny Źródło: dm.de

Światło neonów czy księżyca?

Będziemy poszukiwać wyciszenia od zgiełku miasta i światła neonów. Do domów zacznie przenosić się trend, który spotykamy już w hotelach – wyciszające ściany. Wyobraźmy sobie sypialnię, w której możemy położyć spać dziecko w ciszy, o dowolnej porze dnia. Mimo że za oknem znajduje się ruchliwa ulica. To duże ułatwienie dla rodziców dzieci, które budzą się z powodu najcichszego dźwięku. Współczesne technologie mogą nam pomóc spełnić te pragnienia.

Śpiąca kobieta z dzieckiem Źródło: nacentralohio.com

Na relaks w sypialni będą wpływać także grubo tkane zasłony, zamiast romantycznych rolet rzymskich. Ważniejszy stanie się aspekt użytkowy niż dekoracyjny. Wedle powiedzenia „mój dom, moja twierdza” będziemy szukać ukojenia i schronienia.

Sypialnia przestanie być magazynem

Decydujemy się na pliki elektroniczne. Nie potrzebujemy już regałów po sufit, aby przechowywać płyty z muzyką i filmami, a nawet książki, skoro wszystko można znaleźć w odpowiedniej aplikacji. Dlatego wrócą do łask przeszklone regały, które sprawią, że biblioteczka w sypialni nie będzie wyglądała tak ciężko. Poza tym – ze względu na mniejszą liczbę książek, płyt będziemy mogli wyeksponować za szkłem np. pamiątki z podróży. Ze względu na coraz większe znaczenie urządzeń mobilnych w życiu pojawią się estetyczne pudełka, w których będziemy mogli skryć wszystkie kable i ładowarki. Tak, aby w sypialni panował i porządek i nowoczesność.

Witryna z przeszkleniem Cubic sklepu Beds Źródło: www.beds.pl

Szybkiego rozwoju technologii już nie cofniemy. Jeśli chcemy, żeby nasza sypialnia była miejscem relaksu, a jednocześnie dopasowanym do współczesnych realiów szukajmy przedmiotów i mebli, które możemy sklasyfikować, jako uporządkowaną nowoczesność.

minimalizm, łóżko, aranżacja sypialni, meble wielofunkcyjne, meble w 2017 roku, pościel, skrzynia pod łóżko, wyciszające ściany, meble nowoczesne, sypialnia w 2017 roku
Komentarze
Najpopularniejsze
Archiwum

ROZMAWIAMY, DORADZAMY, DAJEMY RABATY

NASI KONSULTANCI SĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

OBSŁUGA KLIENTA
PATRYK RULEWSKI
535 410 810
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
SALON FIRMOWY
ŁUKASZ LEWANDOWSKI
664 974 668
PON-PT
09:00 - 17:00
SB
09:00 - 14:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
09:00 - 17:00
SOB
09:00 - 14:00
 
 
INFORMACJE O DOSTAWIE
DAWID JENDRASZAK
535 410 755
PON-PT
07:00 - 15:00
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
PŁATNOŚCI I FAKTURY
AGATA BILECKA
(52) 360 61 61
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
 
MOŻESZ RÓWNIEŻ SKORZYSTAĆ Z NASZEGO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
PRZEJDŹ DO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
OPINIE NASZYCH KLIENTÓW
OCENA:
AUTOR: Małgorzata
DODANO: 30-04-2016

Zakupiliśmy z moim mężem, łóżko VINCI, buk olejowany. przepiękne łóżko, świetnie wykonane. Jesteśmy z mężem z zawodu technologami drewna. Widzieliśmy wiele fajnych mebli, jednak wyroby z The Beds to świetne meble. Jeśli ktoś chce stworzyć sobie odrobinę luksusu pod swym dachem, to gorąco polecam The Beds. pełen profesjonalizm, obsługa na wysokim poziomie. Pozdrawiam

OCENA:
AUTOR: Włodzimierz
DODANO: 05-02-2016

Zakupiłem u Państwa łóżko TI wysokie. Mebel spełnia moje oczekiwania, jest dokładnie taki jak w opisie, sama obsługa i dostawa na bardzo wysokim poziomie. Na podstawie mojego doświadczenia mogę polecić współpracę z Państwa Firma. Pozdrawiam życząc wszelkiej pomyślności w nadchodzącym i przyszłych latach.

LUB