confirm
close
confirm
close
close

RAZEM 0,00 zł

RAZEM 0,00 zł

INFOLINIA:
PN - PT: 7:00 - 15:00
TEL: 535 410 810
SALON FIRMOWY:
PN - PT: 9:00 - 17:00 / SB: 9:00 - 14:00
TEL: 664 974 668
UL. WIŚLANA 25, BYDGOSZCZ
UE
Nowoczesne meble drewniane - The Beds

Najdroższy apartament w Europie jest w Krakowie! Zobaczmy jak wygląda!

czytania ( wyrazy)

Właśnie w Krakowie powstaje najbardziej luksusowa i unikatowa inwestycja w całej Europie Środkowo-Wschodniej, czyli największy i najdroższy apartament w Polsce zwany Apartamentem Królewskim. Cena wywoławcza tej ogromnej inwestycji to, jak na chwilę obecną, aż 20 mln zł. Apartament ten będzie znajdował się w XIX-wiecznym skrzydle zabytkowych, poklasztornych zabudowań, pochodzących jeszcze z XVI w., przy skrzyżowaniu ulic Koletek i Sukienniczej.

WIELKI UNIKAT NA SKALĘ ŚWIATOWĄ

Apartament Królewski jest położony w świetnej lokalizacji! Miejsce to będzie także wyjątkowo przestronne (będzie składać się aż z czterech kondygnacji i będzie ono liczyć sobie prawie 700 m kw. powierzchni), ale tak naprawdę tym, co wyróżnia Apartament Królewski spośród innych luksusowych penthouse'ów tak w Polsce jak i na świecie, jest duch tego miejsca!

Zabytkowych elementów (które będą wkrótce gruntownie odrestaurowane) tutaj nie brakuje! Drewniane sklepienie, polichromie, drewniana galeria, czy też przepiękne witraże. Ściany i sufit pokryte drogocennymi malowidłami wykonanymi przez międzywojennego artystę Jana Bukowskiego, który stworzył m.in. część dekoracji w Kościele Mariackim. Wszelkich udogodnień w Apartamencie Królewskim, jak sama jego nazwa wskazuje, nie brakuje! Znajdziemy tutaj prywatne SPA, saunę, jacuzzi, basen, strefę fitness, bibliotekę, kino domowe, czy też prywatną windę. Ostateczna wersja tego projektu nie jest jeszcze tak naprawdę do końca znana, gdyż nabywca będzie miał możliwość zamówienia indywidualnego projektu wnętrza, dostosowanego do własnych potrzeb, autorstwa Macieja Zienia lub też Mobius Design Studio. Na razie prasie nie zostało udostępnionych zbyt dużo zdjęć owego, luksusowego apartamentu. Zobaczmy jak, mniej więcej, będzie się on prezentował:

 

www.nieruchomosci.egospodarka.pl

aaa www.eksluzywne.net

www.nieruchomosci.egospodarka.pl

Reaktor48_VIZ_BEDROOM_300dpi_C www.thecity.com.pl

ggg www.thecity.com.pl

Jestem ciekawa, jak Wam się podoba styl Apartamentu Królewskiego? Trzeba przyznać, że w niektórych miejscach jest dość specyficzny i zapewne nie każdemu może przypaść jakby lekko "sakralny" styl. Ja osobiście przyznaję, że wolę te bardziej nowoczesne aranżacje wnętrz i zapewne w Apartamencie Królewskim nie czułabym się "jak u siebie w domu". No cóż jak to się mówi ile ludzi tyle poglądów, opinii i także tyle samo różnych odmiennych gustów...

Komentarze
Najpopularniejsze
Archiwum

ROZMAWIAMY, DORADZAMY, DAJEMY RABATY

NASI KONSULTANCI SĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

OBSŁUGA KLIENTA / SALON FIRMOWY
PATRYK RULEWSKI
535 410 810 / 664 974 668
PON-PT
09:00 - 17:00
SOB
09:00 - 14:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
09:00 - 17:00
SOB
09:00 - 14:00
 
INFORMACJE O DOSTAWIE
DAWID JENDRASZAK
535 410 755
PON-PT
07:00 - 15:00
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
PŁATNOŚCI I FAKTURY
AGATA BILECKA
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
MOŻESZ RÓWNIEŻ SKORZYSTAĆ Z NASZEGO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
PRZEJDŹ DO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
OPINIE NASZYCH KLIENTÓW
OCENA:
AUTOR: Małgorzata
DODANO: 30-04-2016

Zakupiliśmy z moim mężem, łóżko VINCI, buk olejowany. przepiękne łóżko, świetnie wykonane. Jesteśmy z mężem z zawodu technologami drewna. Widzieliśmy wiele fajnych mebli, jednak wyroby z The Beds to świetne meble. Jeśli ktoś chce stworzyć sobie odrobinę luksusu pod swym dachem, to gorąco polecam The Beds. pełen profesjonalizm, obsługa na wysokim poziomie. Pozdrawiam

OCENA:
AUTOR: Włodzimierz
DODANO: 05-02-2016

Zakupiłem u Państwa łóżko TI wysokie. Mebel spełnia moje oczekiwania, jest dokładnie taki jak w opisie, sama obsługa i dostawa na bardzo wysokim poziomie. Na podstawie mojego doświadczenia mogę polecić współpracę z Państwa Firma. Pozdrawiam życząc wszelkiej pomyślności w nadchodzącym i przyszłych latach.