confirm
close
confirm
close
close

RAZEM 0,00 zł

RAZEM 0,00 zł

INFOLINIA:
PN - PT: 7:00 - 15:00
TEL: 535 410 810
SALON FIRMOWY:
PN - PT: 9:00 - 17:00 / SB: 9:00 - 14:00
TEL: 664 974 668
UL. WIŚLANA 25, BYDGOSZCZ
UE
Nowoczesne meble drewniane - The Beds


Loading...

styl, aranżacja, aranżacja salonu, aranżacja jadalni, beton, postmodernizm, nowoczesne, obrazy, szarości

Nowocześnie i modernistycznie - PANORAMA 360°

czytania ( wyrazy)

Witamy w kolejnej odsłonie naszego cyklu o aranżacjach wnętrz, tym razem zapraszamy Państwa do nowoczesnego,

modernistycznego domu jednorodzinnego, gdzie przyjrzymy się jak urządzono elegancki salon. Budynki tego typu cechuje ciekawa, niebanalna bryła i stosowanie nowoczesnych rozwiązań budowlanych.

Zacznijmy jednak od początku – Obszerne pomieszczenie w kształcie litery L podzielono nieformalnie na dwie strefy funkcjonalne – salon i jadalnię. Brak architektonicznych podziałów między nimi otwiera przestrzeń i pozwala na wzajemne przenikanie się stref i funkcji oraz dużą swobodę w definiowaniu ich granic.

Pomieszczenie jest bardzo dobrze doświetlone przez dwa duże, dwuskrzydłowe okna balkonowe, ale przede wszystkim przez obszerne okno dachowe nad strefą wypoczynkową. Zamontowanie takiego okna było możliwe dzięki zastosowaniu płaskiego dachu, często spotykanego w modernistycznym budownictwie. Dzięki temu salon jest doskonale doświetlony naturalnym światłem słonecznym przez cały dzień.

Po zmroku za oświetlenie strefy jadalnej odpowiada pojedyncza oprawa o nowoczesnym kształcie, którą umieszczono nad stołem. W strefie wypoczynkowej natomiast, poza dwiema żarówkami swobodnie wiszącymi nad stolikiem kawowym, mamy jeszcze listwę spot-lightów umieszczoną na suficie za kanapą. Spot-lighty umożliwiają wybiórcze podświetlanie różnych miejsc i elementów, a przez to, sterowanie atmosferą.

https://beds.pl

Bardzo ciekawym elementem jest również podłoga – piękne, duże kafle o fakturze kamienia i szaroniebieskiej barwie prezentują się niezwykle elegancko i nadają pomieszczeniu głębi. Odpowiednio dobrany kolor ścian świetnie koresponduje z podłogą tworząc doskonałe tło dla mebli z naturalnego drewna i stali. Faktura płytek przyciąga uwagę i intryguje, a jej bogactwo sprawia, że to wnętrze nie potrzebuje zbyt wiele dodatkowych elementów ozdobnych. W takim otoczeniu można sobie pozwolić na minimalistyczne wyposażenie bez obawy, że będzie sprawiało wrażenie ascetycznego i pustego.

https://beds.pl

Strefa jadalna konstytuowana jest przez duży stół i dwie ławki o niezwykle prostej konstrukcji. Gładkie drewniane blaty osadzone na eleganckich, prostokątnych ramach ze stali wyśmienicie pasują do tego wnętrza. Brak elementów ozdobnych sprawia, że wyeksponowany jest naturalny rysunek drewna, z którego zrobiono meble, co doskonale koresponduje z fakturą podłogi. Widzimy tu również kredens, który z łatwością pomieści bieliznę stołową, naczynia i inne jadalniane utensylia, a dzięki przeszklonej gablocie umożliwi wyeksponowanie np. eleganckiej zastawy.

Minimalizm i użycie naturalnych materiałów powoduje, że kącik jadalny sprawia wrażenie spójnej całości, której nie potrzeba dodatkowych elementów dekoracyjnych. Jest to jedna z tych aranżacji, w których wyposażenie, a nie nadmierne wzornictwo i bibeloty, stanowi o charakterze aranżacji.

Przejdźmy teraz do strefy wypoczynkowej. Tutaj centralnym elementem jest obszerna kanapa w kształcie litery L, która koresponduje z kształtem całego pomieszczenia. Biała, miękka kanapa osadzona na delikatnych, niemal filigranowych nóżkach ze stali sprawia wrażenie, jakby unosiła się lekko nad podłogą. Dzięki znajdującemu się nad nią oknu dachowemu, można zrelaksować się patrząc w powoli przesuwające się po niebie chmury, lub spędzić romantyczny wieczór pod gwiazdami.

Przed kanapą mamy oczywiście stolik kawowy, któremu warto przyjrzeć się bliżej. Znów mamy do czynienia z naturalnym drewnem i stalą. Prostokątny blat osadzono na delikatnej ramie z cienkich profili, dzięki czemu mebel charakteryzuje się lekkością. Wysunięcie ramy poza obrys blatu sprawia natomiast, że ten blat nie dominuje, zlewa się ze stalą i tworzy spójną, jednolitą całość. To bardzo elegancki i finezyjny mebel mimo pozornej prostoty konstrukcyjnej i formalnego minimalizmu. W tym wnętrzu prezentuje się pięknie i wzbogaca je swoimi detalami.

https://beds.pl

Dalej mamy szafkę RTV dopełniającą klasycznego układu ze stolikiem kawowym i kanapą. Prosta formalnie rama osadzona na stalowych płaskownikach, to element charakterystyczny dla mebli z tej kolekcji. Cienkie, rytmiczne podziały frontów dostrzegamy również w kredensie i pozostałych szafkach. Obszerny blat pomieści niezbędne elementy sprzętu audiowizualnego, a przestrzenie zamknięte i przeszklone gabloty umożliwiają organizację i utrzymanie porządku.

Pomieszczenie uzupełniono o dwie niskie szafki i większą komodę, które pozwalają na schowanie rzeczy gromadzących się w salonie. W takim wnętrzu duża ilość przestrzeni zamkniętych jest bardzo wskazana, zbyt wiele wolnostojących, wyeksponowanych elementów zniszczyłoby bowiem jego minimalistyczny charakter.

https://beds.pl

Wszystkiego dopełniają intrygujące, geometryczne grafiki na ścianach, które doskonale korespondują z rozrzeźbioną fakturą podłogi i drewnianych mebli.

Jest to bardzo elegancka aranżacja z wyraźnym charakterem. Stanowi doskonałą propozycję dla osób, którym nadmierne wzornictwo nigdy nie przypadło do gustu i które nie mylą elegancji z przepychem. Świetnie odnajdą się tutaj ludzie zorganizowani, nowocześni i o wysublimowanych gustach.

styl, aranżacja, aranżacja salonu, aranżacja jadalni, beton, postmodernizm, nowoczesne, obrazy, szarości
Komentarze
Najpopularniejsze
Archiwum

ROZMAWIAMY, DORADZAMY, DAJEMY RABATY

NASI KONSULTANCI SĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

OBSŁUGA KLIENTA
PATRYK RULEWSKI
535 410 810
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
SALON FIRMOWY
ŁUKASZ LEWANDOWSKI
664 974 668
PON-PT
09:00 - 17:00
SB
09:00 - 14:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
09:00 - 17:00
SOB
09:00 - 14:00
 
 
INFORMACJE O DOSTAWIE
DAWID JENDRASZAK
535 410 755
PON-PT
07:00 - 15:00
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
PŁATNOŚCI I FAKTURY
AGATA BILECKA
(52) 360 61 61
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
 
MOŻESZ RÓWNIEŻ SKORZYSTAĆ Z NASZEGO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
PRZEJDŹ DO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
OPINIE NASZYCH KLIENTÓW
OCENA:
AUTOR: Małgorzata
DODANO: 30-04-2016

Zakupiliśmy z moim mężem, łóżko VINCI, buk olejowany. przepiękne łóżko, świetnie wykonane. Jesteśmy z mężem z zawodu technologami drewna. Widzieliśmy wiele fajnych mebli, jednak wyroby z The Beds to świetne meble. Jeśli ktoś chce stworzyć sobie odrobinę luksusu pod swym dachem, to gorąco polecam The Beds. pełen profesjonalizm, obsługa na wysokim poziomie. Pozdrawiam

OCENA:
AUTOR: Włodzimierz
DODANO: 05-02-2016

Zakupiłem u Państwa łóżko TI wysokie. Mebel spełnia moje oczekiwania, jest dokładnie taki jak w opisie, sama obsługa i dostawa na bardzo wysokim poziomie. Na podstawie mojego doświadczenia mogę polecić współpracę z Państwa Firma. Pozdrawiam życząc wszelkiej pomyślności w nadchodzącym i przyszłych latach.

LUB