confirm
close
confirm
close
close

RAZEM 0,00 zł

RAZEM 0,00 zł

INFOLINIA:
PN - PT: 7:00 - 15:00
TEL: 535 410 810
SALON FIRMOWY:
PN - PT: 9:00 - 17:00 / SB: 9:00 - 14:00
TEL: 664 974 668
UL. WIŚLANA 25, BYDGOSZCZ
UE
Nowoczesne meble drewniane - The Beds

Ogród na balkonie

czytania ( wyrazy)

Marzenie o pięknym ogrodzie ma chyba każdy. Któż z nas nie chciałby posiadać skrawka ziemi z bujną trawą, pięknymi kwiatami i ławeczką?! Niestety nie każdy ma taką możliwość. Ale prawie każdy z nas ma balkon. Zapewniam, że nawet ten niewielki można zamienić w zaczarowany ogródek, który będzie namiastką ogrodu z prawdziwego zdarzenia. Bo jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma...

 

www.lushome.com www.lushome.com

 

Wiosna na dobre zagościła. Sprawiła, że się zazieleniło i zapachniało. To najlepszy czas dla kwiatów. Bratki, stokrotki, niezapominajki pomogą nam wyczarować wyjątkowy klimat, nawet, jeśli nasz balkon trudno nazwać tarasem, ponieważ ma metr szerokości i dwa długości. Zobaczcie tylko jak pięknie można ozdobić balkon.

 

Zielnik na balkonie

Wiosenne słońce i temperatury, które zbliżają się do 20 stopni to doskonała pora dla roślin. Zazdrościmy wszystkim, którzy w swoich ogródkach mają rabatki z warzywami i ziołami. Ale po to, aby zerwać listek mięty do porannej herbaty czy gałązkę bazylii do spaghetti wcale nie trzeba wychodzić do ogrodu. Zielnik z prawdziwego zdarzenia możecie z powodzeniem stworzyć na własnym balkonie. Ciekawe donice oraz zieleń roślin będą ozdobą, a intensywny zapach ziół odstraszy komary.

millenniumagelifestyle.blogspot.com millenniumagelifestyle.blogspot.com

 

www.comfortlife.ca www.comfortlife.ca

www.shelterness.com www.shelterness.com

http://www.shelterness.com http://www.shelterness.com

 

Kwiatowy zawrót głowy

Ozdabianie balkonów kwiatami to dość popularny zwyczaj. Najczęściej w zawieszonych na balustradach korytkach na kwiaty można zobaczyć pelargonie. Jedni je lubią za kolory, trwałość oraz łatwość w utrzymaniu, inni wręcz przeciwnie. Pelagronie okryte są złą sławą, ale nie tylko je można na balkonie umieścić. Bratki, stokrotki, niezapominajki, loblie - rozmaite kolory tych roślin ukwiecą nasz balkon i sprawią, że zagości na nim namiastka ogrodu.

http://furniture.trendzona.com http://furniture.trendzona.com

http://furniture.trendzona.com http://furniture.trendzona.com

www.flickr.com www.flickr.com

 

Strefa relaksu

Jeśli wśród Was są posiadacze dużych balkonów lub tarasów, na których zmieści się stolik z krzesłami to możecie na nich stworzyć kącik, gdzie będziecie relaksować się w promieniach słońca. Oczywiście nie będzie on tak spokojny, jak ten znajdujący się na terenie domku jednorodzinnego, ale zgiełk ulicy będzie niczym, w porównaniu do możliwości zjedzenia śniadania czy wypicia kawy w blasku porannego słońca. Wypoczynkowy zestaw na taras, kolorowe kwiaty w donicach i zapach aromatycznej kawy - to wszystko możliwe jest nawet w ścisłym centrum miasta, a jedynym warunkiem jest posiadanie balkonu o odpowiednich wymiarach.

http://www.lushome.com http://www.lushome.com

http://www.lushome.com http://www.lushome.com

 

www.lushome.com www.lushome.com

 

Zachęcam do ozdabiania balkonów kwiatami. To umili życie nie tylko nam,. ale i naszym sąsiadom. Kolorowe kwiaty są w stanie odmienić wygląd nawet szarych bloków z wielkiej płyty :)

 

http://www.zielonyogrodek.pl http://www.zielonyogrodek.pl

 

Komentarze
Najpopularniejsze
Archiwum

ROZMAWIAMY, DORADZAMY, DAJEMY RABATY

NASI KONSULTANCI SĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

OBSŁUGA KLIENTA
PATRYK RULEWSKI
535 410 810
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
SALON FIRMOWY
ŁUKASZ LEWANDOWSKI
664 974 668
PON-PT
09:00 - 17:00
SB
09:00 - 14:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
09:00 - 17:00
SOB
09:00 - 14:00
 
 
INFORMACJE O DOSTAWIE
DAWID JENDRASZAK
535 410 755
PON-PT
07:00 - 15:00
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
PŁATNOŚCI I FAKTURY
AGATA BILECKA
(52) 360 61 61
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
 
MOŻESZ RÓWNIEŻ SKORZYSTAĆ Z NASZEGO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
PRZEJDŹ DO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
OPINIE NASZYCH KLIENTÓW
OCENA:
AUTOR: Małgorzata
DODANO: 30-04-2016

Zakupiliśmy z moim mężem, łóżko VINCI, buk olejowany. przepiękne łóżko, świetnie wykonane. Jesteśmy z mężem z zawodu technologami drewna. Widzieliśmy wiele fajnych mebli, jednak wyroby z The Beds to świetne meble. Jeśli ktoś chce stworzyć sobie odrobinę luksusu pod swym dachem, to gorąco polecam The Beds. pełen profesjonalizm, obsługa na wysokim poziomie. Pozdrawiam

OCENA:
AUTOR: Włodzimierz
DODANO: 05-02-2016

Zakupiłem u Państwa łóżko TI wysokie. Mebel spełnia moje oczekiwania, jest dokładnie taki jak w opisie, sama obsługa i dostawa na bardzo wysokim poziomie. Na podstawie mojego doświadczenia mogę polecić współpracę z Państwa Firma. Pozdrawiam życząc wszelkiej pomyślności w nadchodzącym i przyszłych latach.

LUB