confirm
close
confirm
close
close

RAZEM 0,00 zł

RAZEM 0,00 zł

INFOLINIA:
PN - PT: 7:00 - 15:00
TEL: 535 410 810
SALON FIRMOWY:
PN - PT: 9:00 - 17:00 / SB: 9:00 - 14:00
TEL: 664 974 668
UL. WIŚLANA 25, BYDGOSZCZ
UE
Nowoczesne meble drewniane - The Beds
meble, aranżacje, aranżacja, aranżacje wnętrz, projektant, meble na wymiar, aranżacja małego mieszkania, wyposażenie wnętrz, wyposażenie, aranżacja wnętrza, urządzanie wnętrz, UMC

Programy, które pomogą Ci w meblowaniu wnętrz

czytania ( wyrazy)

Komputer właściwie od samego początku swojego istnienia wykorzystywano do wykonywania obliczeń oraz tworzenia dokumentacji i rysunków technicznych. Wszystkie te czynności to składowe procesu projektowania. Pomocnym narzędziem w tej dziedzinie są programy umożliwiające samodzielną aranżację przestrzeni mieszkalnej i właściwy dobór mebli.

Jeżeli zdarzyło Ci się kupić za duży bądź zbyt mały mebel lub okazało się, że ostatecznie nie pasuje on do Twojego wnętrza, warto byś zaczął korzystać z możliwości jakie daje komputeryzacja i internet. Dzięki dostępnym rozwiązaniom elektronicznym możesz niejako „przymierzać” interesujące Cię sprzęty do danego pomieszczenia oraz próbować różnorodnych ich ustawień. Wśród programów do aranżacji pomieszczeń znajdziesz takie, którymi w swej pracy posługują się projektanci oraz te, których użyć może nawet największy laik.

Programy do projektowania pomieszczeń dla profesjonalistów

Choć dla większości projektantów podstawowym narzędziem do pracy nadal jest tradycyjna deska kreślarska, to równie często (jak nawet nie częściej) korzystają oni ze specjalistycznych programów komputerowych. Nie są to niestety narzędzia darmowe, ale zdecydowanie poprawiające komfort wykonywania tego zawodu. Użycie właściwego programu pozwala bardzo szybko tworzyć wizualizacje poszczególnych wnętrz i pokazywać je w różnych odsłonach. Dobór i rozlokowanie mebli to tylko jedna z możliwości. W powyższy sposób tworzy się całe aranżacje, zmienia kolory, faktury oraz wzory (tak proponowanego wyposażenia, jak i ścian oraz podłóg).
Pomimo istnienia wielu udogodnień i oszczędności czasu podczas pracy, projektanci wciąż czują niedosyt w zakresie istniejącego oprogramowania komputerowego. Nadal nie ma podobno narzędzia, które pozwalałoby na wykonanie projektu zupełnie od początku do końca. Do osiągnięcia powyższego celu konieczna jest najczęściej współpraca kilku programów, za które nie dość, że trzeba zapłacić, to jeszcze nie są bez wad. Zasadniczą jest dość wysoki stopień skomplikowania ich obsługi.

Projektowanie mebla on-line

Bezpłatne programy pomocne podczas meblowania wnętrz

Wbrew pozorom jest ich bardzo wiele, a dodatkowo w większości przypadków nie sprawiają trudności w zastosowaniu. Za pomocą amatorskich programów urządzimy salon, sypialnię, jadalnię, kuchnię i wszystkie pozostałe wnętrza domu. Przeważającą liczbę tego rodzaju rozwiązań stanowią narzędzia stworzone na zamówienie firm meblarskich i dostępne na stronach internetowych tychże firm. Kupując konkrety mebel (łóżko, stół, kredens, komodę, regał), wprowadzamy do programu jego parametry (nazwę kolekcji, wymiary, koloryt drewna), wybieramy lub rysujemy i wymiarujemy pomieszczenie, w którym chcemy ustawić sprzęt, znajdujemy pożądane miejsce dla niego (pod oknem, wzdłuż jednej ze ścian, itd.) i uzyskujemy gotową aranżację. Przeważnie w programie jest też możliwość skorzystania z podglądu 3D oraz zapisania i wydrukowania wizualizacji.
Większość tego typu oprogramowania umożliwia pracę nad aranżacją zróżnicowanych pod względem przeznaczenia pomieszczeń oraz dopuszcza najróżniejsze ich kształty. Narzędzia komputerowe pozwalają też przeważnie na zmianę kolorytu i faktury mebli oraz przedstawiają bardziej odpowiednie i lepiej dopasowane propozycje umeblowania danego wnętrza. W niektórych programach można dodatkowo aranżować ściany i podłogi – nakładać na nie różne tekstury, w zróżnicowanych wariantach kolorystycznych.

Meblowanie kuchni za pomocą aplikacji

Programy uniwersalne do projektowania aranżacji

Nie ma ich wielu, a dodatkowo za korzystanie z większości trzeba zapłacić. Na ogół jednak dysponowanie takim narzędziem jest opłacalne i niezwykle pomocne. Mowa o programach komputerowych, które pozwalają wybierać i dopasowywać meble pochodzące od wielu producentów tej branży. W katalogowych bibliotekach najczęściej znajdują się wyroby, które oferowane są w sposób tradycyjny i on-line lub tylko on-line. To właśnie w ramach tych bibliotek można dopasować najbardziej odpowiadające nam meble. Niektóre programy pozwalają również dodatkowo na dobór sprzętu RTV czy AGD oraz elementów dekoracji wnętrza. Trzeba przyznać, że są to narzędzia bardzo wygodne i pozwalające zaoszczędzić prywatny czas. Taki program jest jednak przeważnie odpłatny.

Projektowanie wnętrza kuchni

Urządzanie jest łatwe!

Należy zdawać sobie sprawę, że meble potrafią być naprawdę ciężkie i trudne do przesuwania – zwłaszcza jeśli są to wyroby z naturalnego litego drewna. Rzeczywiste przestawianie takich mebli to nie lada wyczyn nawet dla silnego mężczyzny. Tymczasem niejednokrotnie dokupienie najmniejszego stolika czy komody może wymagać zmiany dotychczasowej aranżacji wnętrza. Dzięki dostępnym programom można zmieniać ustawienia dotychczasowych mebli i dopasowywać do nich nowe, co owocuje tym, że nie musimy już realnie przymierzać sprzętów do danego miejsca. Z powodzeniem można to zrobić myszką komputerową, stosując metodę „podnieś-upuść”.

Korzystając z wybranego programu ułatwiającego meblowanie, możemy mieć pewność, że już nigdy nie kupimy mebla, który nie mieści się w pożądanym miejscu lub jest za mały. Regał nie zasłoni nam swoją szerokością części okna, a łóżko będzie na tyle dopasowane, że z powodzeniem zmieścimy obok niego jeszcze dwie nocne szafki. Żaden z mebli nie okaże się też zbyt ciemny, ani za jasny dla naszego wnętrza. Przykłady tego typu pozytywów można tu oczywiście mnożyć w nieskończoność.

meble, aranżacje, aranżacja, aranżacje wnętrz, projektant, meble na wymiar, aranżacja małego mieszkania, wyposażenie wnętrz, wyposażenie, aranżacja wnętrza, urządzanie wnętrz, UMC
Komentarze
Najpopularniejsze
Archiwum

ROZMAWIAMY, DORADZAMY, DAJEMY RABATY

NASI KONSULTANCI SĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

OBSŁUGA KLIENTA
PATRYK RULEWSKI
535 410 810
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
SALON FIRMOWY
ŁUKASZ LEWANDOWSKI
664 974 668
PON-PT
09:00 - 17:00
SB
09:00 - 14:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
09:00 - 17:00
SOB
09:00 - 14:00
 
 
INFORMACJE O DOSTAWIE
DAWID JENDRASZAK
535 410 755
PON-PT
07:00 - 15:00
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
PŁATNOŚCI I FAKTURY
AGATA BILECKA
(52) 360 61 61
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
 
MOŻESZ RÓWNIEŻ SKORZYSTAĆ Z NASZEGO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
PRZEJDŹ DO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
OPINIE NASZYCH KLIENTÓW
OCENA:
AUTOR: Małgorzata
DODANO: 30-04-2016

Zakupiliśmy z moim mężem, łóżko VINCI, buk olejowany. przepiękne łóżko, świetnie wykonane. Jesteśmy z mężem z zawodu technologami drewna. Widzieliśmy wiele fajnych mebli, jednak wyroby z The Beds to świetne meble. Jeśli ktoś chce stworzyć sobie odrobinę luksusu pod swym dachem, to gorąco polecam The Beds. pełen profesjonalizm, obsługa na wysokim poziomie. Pozdrawiam

OCENA:
AUTOR: Włodzimierz
DODANO: 05-02-2016

Zakupiłem u Państwa łóżko TI wysokie. Mebel spełnia moje oczekiwania, jest dokładnie taki jak w opisie, sama obsługa i dostawa na bardzo wysokim poziomie. Na podstawie mojego doświadczenia mogę polecić współpracę z Państwa Firma. Pozdrawiam życząc wszelkiej pomyślności w nadchodzącym i przyszłych latach.

LUB