confirm
close
confirm
close
close

RAZEM 0,00 zł

RAZEM 0,00 zł

INFOLINIA:
PN - PT: 7:00 - 15:00
TEL: 535 410 810
SALON FIRMOWY:
PN - PT: 9:00 - 17:00 / SB: 9:00 - 14:00
TEL: 664 974 668
UL. WIŚLANA 25, BYDGOSZCZ
UE
Nowoczesne meble drewniane - The Beds

Niezwykła metamorfoza mieszkania!

czytania ( wyrazy)

Zaniedbany apartament z jedną sypialnią w Singapurze, w którym mieszkają dwie kobiety - córka i jej matka, już dawno powinien być porządnie wysprzątany i poddany wielkiej renowacji! Właścicielką mieszkania jest kobieta sukcesu, która wraz ze swoją matką na pewno zasługują na wielkie odświeżenie swojego mieszkania, tak aby mogły w pełni cieszyć się swoim życiem! Na pomoc ruszyli im specjaliści, aby dokonać wielkiej transformacji nieprzyjemnych i odstraszających pokoi w piękne, nowoczesne pomieszczenia, które będą odzwierciedlać osobowość pracowitej i odnoszącej sukcesy właścicielki.

Celem fachowców remontujących dość mały apartament obu kobiet było maksymalne wykorzystanie przestrzeni, tak aby każdy element mieszkania spełniał tutaj swoją konkretną i bardzo praktyczną funkcję.

A oto co mówią na temat mieszkania sami fachowcy:

"Kobieta, która przez długi czas musiała ciężko pracować na swój sukces, powinna mieć piękny i bardzo praktyczny dom. Zadbaliśmy więc o to, aby każdy, odpowiednio zindywidualizowany do potrzeb obu kobiet mebel, spełniał więcej niż tylko jedną funkcję. I tak na przykład duży biały schowek na ścianie przykrywa szpecące  kable, a także służy jako oryginalne źródło światła w holu mieszkania. Szafka na buty stojąca przy samym wejściu do domu spełnia funkcję nie tylko schowka na obuwie, ale także służy ona jako ławka, na której może usiąść większa ilość gości odwiedzających kobiety... Ta praktyczność i uniwersalność wystroju została także użyta w sypialni, którą obie kobiety muszą dzielić razem. Dość duża szafa na odzież pozwala także podzielić niedużą sypialnię w taki sposób, aby każda z lokatorek mogła mieć tutaj choć troszeczkę własnej, indywidualnej przestrzeni. Mała domowa pralnia znajdująca się na tyłach kuchni została przekształcona w prywatny pokój do pracy jak i relaksu dla właścicielki domu. I tak duża drewniana płyta z materacem (służąca do relaksu przed telewizorem, ale także jako dodatkowe łóżko dla gości), wiele półeczek na książki oraz dość duża ilość oświetlenia w tym pomieszczeniu pozwalają właścicielce na świetny relaks, ale także na maksymalne skupienie przy swojej pracy!"

Zobaczcie jak apartament wyglądał przed remontem:

22 http://freshome.com/

33 http://freshome.com/

44 http://freshome.com/

55 http://freshome.com/

66 http://freshome.com/

77 http://freshome.com/

88 http://freshome.com/

 

Zapewne nie zachwycił Was ten widok, prawda? A teraz zobaczcie jak wielką transformację przeszło to mieszkanie kiedy swoją rękę "przyłożyli" do niego fachowcy!

Oto i on!:

 

10 http://freshome.com/

12 http://freshome.com/

13 http://freshome.com/

15 http://freshome.com/

16 http://freshome.com/

17 http://freshome.com/

18 http://freshome.com/

19 http://freshome.com/

20 http://freshome.com/

e http://freshome.com/

f http://freshome.com/

g http://freshome.com/

h http://freshome.com/

i http://freshome.com/

 

I co jak Wam się podoba ta wielka transformacja? Apartament zrobił się po prostu nie do poznania prawda? Dobór kolorystyki perfekcyjny, a wszystko jest bardzo schludne i estetyczne! Metamorfoza pozytywnie zaskakuje i można powiedzieć, że jest ona wręcz szokująca, nie sądzicie?!

 

 

 

 

 

Komentarze
  • krzesła
    11 Styczeń 2014 o 09:49
    dla mnie rewelka, może zmieniłbym delikatnie kolor tkaniny na krzesłach ale poza tym metamorfoza wnętrza cudo !
Najpopularniejsze
Archiwum

ROZMAWIAMY, DORADZAMY, DAJEMY RABATY

NASI KONSULTANCI SĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

OBSŁUGA KLIENTA / SALON FIRMOWY
PATRYK RULEWSKI
535 410 810 / 664 974 668
PON-PT
09:00 - 17:00
SOB
09:00 - 14:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
09:00 - 17:00
SOB
09:00 - 14:00
 
INFORMACJE O DOSTAWIE
DAWID JENDRASZAK
535 410 755
PON-PT
07:00 - 15:00
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
PŁATNOŚCI I FAKTURY
AGATA BILECKA
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
MOŻESZ RÓWNIEŻ SKORZYSTAĆ Z NASZEGO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
PRZEJDŹ DO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
OPINIE NASZYCH KLIENTÓW
OCENA:
AUTOR: Małgorzata
DODANO: 30-04-2016

Zakupiliśmy z moim mężem, łóżko VINCI, buk olejowany. przepiękne łóżko, świetnie wykonane. Jesteśmy z mężem z zawodu technologami drewna. Widzieliśmy wiele fajnych mebli, jednak wyroby z The Beds to świetne meble. Jeśli ktoś chce stworzyć sobie odrobinę luksusu pod swym dachem, to gorąco polecam The Beds. pełen profesjonalizm, obsługa na wysokim poziomie. Pozdrawiam

OCENA:
AUTOR: Włodzimierz
DODANO: 05-02-2016

Zakupiłem u Państwa łóżko TI wysokie. Mebel spełnia moje oczekiwania, jest dokładnie taki jak w opisie, sama obsługa i dostawa na bardzo wysokim poziomie. Na podstawie mojego doświadczenia mogę polecić współpracę z Państwa Firma. Pozdrawiam życząc wszelkiej pomyślności w nadchodzącym i przyszłych latach.