confirm
close
confirm
close
close

RAZEM 0,00 zł

RAZEM 0,00 zł

INFOLINIA:
PN - PT: 7:00 - 15:00
TEL: 535 410 810
SALON FIRMOWY:
PN - PT: 9:00 - 17:00 / SB: 9:00 - 14:00
TEL: 664 974 668
UL. WIŚLANA 25, BYDGOSZCZ
UE
Nowoczesne meble drewniane - The Beds

Spotkania przy drewnianym stole

czytania ( wyrazy)

Mawia się, że liczy się towarzystwo, a nie otoczenie. Odwróćmy jednak to postrzeganie i pomyślmy... Czy nawet zwykły schabowy nie smakuje lepiej na pięknym talerzu, jadany eleganckimi sztućcami? Czy zastawa ta nie będzie wyglądać doskonalej, jeśli będzie znajdować się na przepięknym stole? No właśnie... przepiękny stół. Mebel ten gromadzi wokół siebie bliskie sobie osoby i sprawia, że chwile przy nim spędzone nigdy nie zostaną puszczone w niepamięć.

theinteriorforest.wordpress.com theinteriorforest.wordpress.com

Stół najwyższej wagi

Stół to mebel, który często buduje domową przestrzeń. Stanowi centrum domu. Przyciąga do siebie wszystkich domowników i gości. Jaki zatem powinien być mebel, który stanowi centrum dowodzenia przestrzenią mieszkalną?

www.your-home-design.com www.your-home-design.com

Po pierwsze: piękny

Skoro mebel ma przyciągać mieszkańców i gości to powinien też przyciągać wzrok. Niebanalny design, stylizowane elementy stołu... wszystko po to, aby mebel wyglądał jak dzieło sztuki. Już dawno odeszliśmy od prostej konstrukcji, która charakterystyczna jest dla produktów masowych, które zakupić można w sieciówkach. Dziś liczy się oryginalność, niebanalna forma, która przestrzeń salonu czy jadalni ograniczoną ścianami zamienia w azyl, do którego chętnie zaglądamy i w którym z ogromną radością siadamy przy stole.

Przy stole można robić wiele. Jeść, pracować, rozmawiać. Ważne, aby te codzienne czynności miały niebywałą atmosferę, a mebel, który staje się na ten czas naszym towarzyszem za każdym razem napawał nasz wzrok swą wyjątkowością. Piękny blat oraz solidne nogi to już połowa sukcesu.

sunwest.co.za sunwest.co.za

www.tables.pl www.tables.pl

www.gujingshiluo.com www.gujingshiluo.com

Po drugie: trwały

Stół to mebel, który powinien przetrwać lata. Solidny i mocny mebel będzie „pamiętać” rodzinne historie, biesiady oraz rozmowy na przeróżne tematy. Trwałość zapewnia surowiec, z jakiego stół został wykonany. Jego blat, który fachowo nazywany powinien być płytą wierzchnią, powinien być masywny i spoczywać na trwałym fundamencie – nogach. Stoły wykonane z litego drewna to gwarancja długowieczności. Szczególną popularnością cieszą się modele z „jednego kawałka drewna”, których blaty powstają z pionowych przekrojów surowca. Naturalność materiału podkreślają surowe krawędzie, delikatne sęki oraz zwoje.

Tradycyjny i znany od lat surowiec, jakim jest drewno, warto oprawić w coś o nowoczesnym wydźwięku. Takiego dodają futurystyczne, metalowe nogi. Dzięki nim mebel nabiera innego wymiaru. Ultranowoczesnego, ale jednak ponadczasowego.

www.interiorsbycolor.com www.interiorsbycolor.com

http://79ideas.org http://79ideas.org

Po trzecie: wielkość

Jeśli naszym celem jest usadzenie przy stole większej ilości osób – mebel powinien być do tego dostosowany. Ponadto, jeśli przestrzeń dla niego przeznaczona jest dość duża, warto zdecydować się na zakup sporego stołu. To inwestycja, której nigdy nie będzie się żałować.

Duży stół o ciekawym designie, wygodne krzesła i doborowe towarzystwo to gwarancja udanych chwil, które na zawsze zapadną w pamięć. Ale przy takim stole przyjemne są także chwile spędzone w pojedynkę. Moment zadumy przy pięknym meblu to czas, którego nikt i nic nam nie zabierze. Podobnie, jak i stołu, który będzie wyjątkowy, bo tylko nasz.

ilawa.all.biz ilawa.all.biz

stolik-kawowy-rozkladany-03

Komentarze
Najpopularniejsze
Archiwum

ROZMAWIAMY, DORADZAMY, DAJEMY RABATY

NASI KONSULTANCI SĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

OBSŁUGA KLIENTA
PATRYK RULEWSKI
535 410 810
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
SALON FIRMOWY
ŁUKASZ LEWANDOWSKI
664 974 668
PON-PT
09:00 - 17:00
SB
09:00 - 14:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
09:00 - 17:00
SOB
09:00 - 14:00
 
 
INFORMACJE O DOSTAWIE
DAWID JENDRASZAK
535 410 755
PON-PT
07:00 - 15:00
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
PŁATNOŚCI I FAKTURY
AGATA BILECKA
(52) 360 61 61
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
 
MOŻESZ RÓWNIEŻ SKORZYSTAĆ Z NASZEGO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
PRZEJDŹ DO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
OPINIE NASZYCH KLIENTÓW
OCENA:
AUTOR: Małgorzata
DODANO: 30-04-2016

Zakupiliśmy z moim mężem, łóżko VINCI, buk olejowany. przepiękne łóżko, świetnie wykonane. Jesteśmy z mężem z zawodu technologami drewna. Widzieliśmy wiele fajnych mebli, jednak wyroby z The Beds to świetne meble. Jeśli ktoś chce stworzyć sobie odrobinę luksusu pod swym dachem, to gorąco polecam The Beds. pełen profesjonalizm, obsługa na wysokim poziomie. Pozdrawiam

OCENA:
AUTOR: Włodzimierz
DODANO: 05-02-2016

Zakupiłem u Państwa łóżko TI wysokie. Mebel spełnia moje oczekiwania, jest dokładnie taki jak w opisie, sama obsługa i dostawa na bardzo wysokim poziomie. Na podstawie mojego doświadczenia mogę polecić współpracę z Państwa Firma. Pozdrawiam życząc wszelkiej pomyślności w nadchodzącym i przyszłych latach.

LUB