confirm
close
confirm
close
close

RAZEM 0,00 zł

RAZEM 0,00 zł

INFOLINIA:
PN - PT: 7:00 - 15:00
TEL: 535 410 810
SALON FIRMOWY:
PN - PT: 9:00 - 17:00 / SB: 9:00 - 14:00
TEL: 664 974 668
UL. WIŚLANA 25, BYDGOSZCZ
UE
Nowoczesne meble drewniane - The Beds
DIY, nowoczesne projekty mebli, projektant, meble drewniane, produkcja mebli drewnianych, urządzanie wnętrz, zakup mebli, zakupy online, UMC, kastomizacja

Zostań swoim osobistym projektantem dzięki technologii UMC!

czytania ( wyrazy)

Godzinami przeglądasz witryny różnych sklepów meblarskich, ale nie możesz znaleźć nic dla siebie. Kiedy już oglądany mebel wydaje się być odpowiedni, okazuje się, że nie wszystko jest idealne. Innymi słowy, posiada jakąś cechę, która przeszkadza ci w nim na tyle, że koniecznie chciałbyś ją skorygować. Poziom frustracji wzrasta, a wraz z nim urządzanie mieszkania z przyjemności stopniowo staje się przykrą koniecznością. Wszyscy to znamy – w końcu to, co produkowane masowo odpowiada potrzebom ogółu, a nie naszym indywidualnym. Wyszukiwanie produktów najlepiej odzwierciedlających nasze potrzeby i gust, z czasem staje się żmudne i męczące.

Od masowej produkcji do kastomizacji

Pewnie dlatego w obecnych czasach, po tym jak rynek wystarczająco zachłysnął się niesamowitymi możliwościami zapewnionymi przez globalizację szablonowych produktów, wraca moda na wykonywanie wszystkiego samodzielnie. I chociaż idea jest kusząca i zabawna, to niekoniecznie sprawdza się w przypadku mebli – zmiana koloru, postarzenie drewna czy dodanie kilku elementów takich jak nowe uchwyty i klamki nie stanowi większego problemu, jednak co zrobić, jeśli nasze zastrzeżenia dotyczą ich konstrukcji?

Niewiele osób ma wystarczające umiejętności, aby wykonać własne meble – DIY w tym zakresie to dużo bardziej skomplikowana kwestia niż fantazyjne składanie serwetek na spotkanie z gośćmi. Rzadko zdarza się również, aby szeregowy mieszkaniec miasta miał własny warsztat lub chociażby znajomego, który podjąłby się wykonania bardziej skomplikowanych mebli dla niego. Czy mimo wszystko istnieje możliwość, że nasze większe i drobniejsze życzenia dotyczące mebli zostaną wzięte pod uwagę? Okazuje się, że tak!

Kobieta w warsztacie stolarskim

Zaprojektuj meble w sklepie!

Nowa technologia Nieograniczonej Masowej Kastomizacji (UMC – z angielskiego Unlimited Mass Customization) znosi bariery między klientem a wytwórcą już na poziomie pracy koncepcyjnej i twórczej. Dzięki temu ty sam może decydować jak będą wyglądały twoje meble – czy i jakie wzornictwo na nich się pojawi, jakie elementy z przedstawionego projektu zostaną odrzucone, a które zachowane. Jak dokładnie to działa? Technologia ta jest efektem prac badawczych nad elementami nieopatentowanej wiedzy technicznej, połączonych z doświadczeniem własnym twórców.

W Polsce pionierem w wykorzystywaniu tej techniki jest marka The Beds – która pozwala na uczestniczenie klienta w projektowaniu mebli, poprzez wdrożenie modułu personalizacji – platformy, pozwalającej indywidualnym jednostkom nanosić na zdjęcia gotowych produktów własne pomysły. Nasze idealne łóżko, komoda czy stół będą gotowe już w 2-3 tygodnie i, o ile ilość materiałów potrzebnych do produkcji nie zwiększy się w znacznym stopniu w porównaniu do mebla, na którym będą bazować – nie zapłacimy ani złotówki więcej niż za produkt z podstawowej oferty. Biorąc pod uwagę fakt, iż to ogromne wyjście naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, otrzymanie przez firmę tytułu Diamentu Meblarstwa 2016 zupełnie nie dziwi.

Projektowanie z The Beds

Dlaczego technologia UMC jest przełomowa?

Technologia UMC to przykład pomysłowego wykorzystania techniki, w celu dopasowania rzeczy tak istotnych i podstawowych dla naszego komfortu życia jak meble. Sprawia, że zakup idealnych elementów wyposażenia staje się równie prosty jak dostosowanie dań w karcie menu do naszych dietetycznych potrzeb. Jeżeli zatem czujesz, że przez brak występowania twoich wymarzonych produktów w masowej ofercie, urządzanie zajmuje ci zbyt wiele czasu…. Teraz już wiesz co zrobić, by to zmienić. Dwa tygodnie oczekiwania w zamian za pełną satysfakcję z zakupu? Cena wydaje się być niewiarygodnie niska.

Pojawianie się takich rozwiązań na rynku to znak, że przemysł meblarski wchodzi w nowy wymiar, i udaje mu się to robić bez uszczerbku na jakości – drewno, najbardziej przyjazny zdrowiu materiał, nie zostaje zastąpiony tańszymi zamiennikami, które słabiej wypadałyby również pod względem estetycznym. Zamiast tego dostajemy połączenie technologii z tradycją w widowiskowym, funkcjonalnym stylu.

DIY, nowoczesne projekty mebli, projektant, meble drewniane, produkcja mebli drewnianych, urządzanie wnętrz, zakup mebli, zakupy online, UMC, kastomizacja
Komentarze
Najpopularniejsze
Archiwum

ROZMAWIAMY, DORADZAMY, DAJEMY RABATY

NASI KONSULTANCI SĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

OBSŁUGA KLIENTA / SALON FIRMOWY
PATRYK RULEWSKI
535 410 810 / 664 974 668
PON-PT
09:00 - 17:00
SOB
09:00 - 14:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
09:00 - 17:00
SOB
09:00 - 14:00
 
INFORMACJE O DOSTAWIE
DAWID JENDRASZAK
535 410 755
PON-PT
07:00 - 15:00
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
PŁATNOŚCI I FAKTURY
AGATA BILECKA
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
MOŻESZ RÓWNIEŻ SKORZYSTAĆ Z NASZEGO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
PRZEJDŹ DO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
OPINIE NASZYCH KLIENTÓW
OCENA:
AUTOR: Małgorzata
DODANO: 30-04-2016

Zakupiliśmy z moim mężem, łóżko VINCI, buk olejowany. przepiękne łóżko, świetnie wykonane. Jesteśmy z mężem z zawodu technologami drewna. Widzieliśmy wiele fajnych mebli, jednak wyroby z The Beds to świetne meble. Jeśli ktoś chce stworzyć sobie odrobinę luksusu pod swym dachem, to gorąco polecam The Beds. pełen profesjonalizm, obsługa na wysokim poziomie. Pozdrawiam

OCENA:
AUTOR: Włodzimierz
DODANO: 05-02-2016

Zakupiłem u Państwa łóżko TI wysokie. Mebel spełnia moje oczekiwania, jest dokładnie taki jak w opisie, sama obsługa i dostawa na bardzo wysokim poziomie. Na podstawie mojego doświadczenia mogę polecić współpracę z Państwa Firma. Pozdrawiam życząc wszelkiej pomyślności w nadchodzącym i przyszłych latach.