confirm
close
confirm
close
close

RAZEM 0,00 zł

RAZEM 0,00 zł

INFOLINIA:
PN - PT: 7:00 - 15:00
TEL: 535 410 810
SALON FIRMOWY:
PN - PT: 9:00 - 17:00 / SB: 9:00 - 14:00
TEL: 664 974 668
UL. WIŚLANA 25, BYDGOSZCZ
UE
Nowoczesne meble drewniane - The Beds


Loading...

salon, aranżacja, kamienica, jadalnia, panorama360, mieszkanie

Nutka nostalgicznego sentymentalizmu - PANORAMA 360°

czytania ( wyrazy)

Prezentowane tutaj wnętrze, to mieszkanie w kamienicy, przekształcone zgodnie z panującymi trendami rewitalizacji terenów miejskich.

Zachowanie elementów zastanego, epokowego wyposażenia z dominującym akcentem kaflowego pieca rodem z secesji, w połączeniu z nowoczesnymi, miejscami wręcz industrialnymi elementami wystroju, tworzy klimat nowoczesności z nutką nostalgicznego sentymentalizmu.

Naturalność kontra nowoczesność

Takich wysublimowanych zestawień dostrzegamy tutaj więcej. Czarna, lakierowana i lekko błyszcząca podłoga z widocznym rysunkiem usłojenia i wyraźnym fazowaniem, podkreśla naturalność wnętrza, kontrastując jednocześnie z rozproszoną, matową płaszczyzną ściany. Takie rozwiązanie wytwarza atmosferę przytulności i ciepła, jednocześnie podkreślając nowoczesność i wyrafinowanie aranżacji. Wysoki sufit oraz duże, rozbielone płaszczyzny ścian rozświetlające wnętrze zapewniają wrażenie przestrzeni i otwartości sprawiając, że nie czujemy się tu przytłoczeni.

Dzięki temu mieszkanie to zapewnia doskonałą odskocznię od miejskiego zgiełku i stanowi enklawę spokoju, gwarantując niezbędną każdemu człowiekowi przestrzeń prywatną. Biała stolarka drzwi z oryginalnymi, płyciowymi zdobieniami, mimo, że utrzymana w jednolitym kolorze ze ścianą, poprzez delikatny połysk podkreśla jej tektonikę. Takie rozwiązanie w sposób elegancki i nienachalny odcina prywatną przestrzeń sypialni od wspólnej części mieszkania.

Kolekcja Steel do jadalni The Beds Źródło: The Beds

Wiele funkcji w jednym pomieszczeniu

Poprzez otwarty, sprawdzony układ kuchnia – jadalnia – salon, w mieszkaniu tym w pełni wykorzystaną, dostępną przestrzeń, zapewniając miejsce wszystkim niezbędnym elementom funkcjonalnym. Jest to niezwykle praktyczne i pozwala np. korzystać z dużego stołu, jak z blatu kuchennego do przygotowywania posiłków, a także w pełni cieszyć się z dobrodziejstw porannej telewizji przy śniadaniu. Dzięki temu możemy definiować przestrzeń poprzez jej wykorzystanie, maksymalizując przy tym użycie dostępnego miejsca. Mimo takiego przenikania się wielu funkcji w jednym pomieszczeniu, wnętrze to nie sprawia wrażenia zagraconego, dając poczucie przestrzeni.

Meble z kolekcji Steel Źródło: The Beds

Kuchnia, czyli królowa domu

Brak ostro zarysowanych granic między pomieszczeniami jest wyrazem nowoczesności i integracji różnych elementów życia codziennego. Szczególnie charakterystyczne jest to w nobilitacji kuchni, która przestała być pomieszczeniem technicznym umieszczonym gdzieś w niedoświetlonej oficynie, ale stała się elementarną częścią codzienności, tutaj umiejscowioną w wyeksponowanej części lokalu, przy atrakcyjnym porte-fenêtre. Praca w takiej kuchni nie powoduje wrażenia izolacji, a przez otwartość na ulicę pozwala na doświadczenie miejskiego stylu życia.

Najlepsze połączenie? Stal i drewno!

Bogactwo form zabudowy kuchennej została zrównoważona gładkimi, jednolitymi kolorystycznie frontami, a uzyskaną w ten sposób spójność doskonale akcentuje gruby, wyrazisty blat z surowego drewna. Płaskie fronty zestawione z niezabudowanymi urządzeniami AGD nadają kuchni pół-formalny charakter podkreślony dodatkowo przez kontrast stali i drewna.
Nierdzewna, satynowana stal pojawia się także jako element konstytutywny kompozycji w ławach i stole kuchennym oraz w stoliku kawowym w części wypoczynkowej, a jako drugorzędny element kompozycyjny w stoliku RTV i komodzie. Takie zestawienie łączy ze sobą ciepło i naturalność drewna z nowoczesnością stali, podkreślając wyraźnie XXI wieczny charakter tego mieszkania.

Salon Steel Źródło: The Beds

Jak uzyskano efekt elegancji?

Klarowny układ części wypoczynkowej zapewnia przejrzystość funkcji. Czarne elementy wyposażenia RTV oraz ciemna tapicerka kanapy w zestawieniu z naturalnym drewnem tworzy poczucie elegancji, a klasyczny, trój-formalny podział widoczny w stoliku RTV i niskiej szafce w przedpokoju nadaje rytmiczności. To, wraz z umieszczonym w rogu kominkiem, uzupełnione o delikatne elementy wystroju ścian, tworzy atmosferę ciepła i komfortu bez zbędnego przeładowania zmysłów, co jest niezwykle ważne w miejscu odpoczynku.

Warto również zwrócić uwagę na dobrze dobraną komodę, która dzięki cienkiej ramie konstrukcyjnej, niejako kontynuującej motyw cienkiego płaskownika nóżek zachowuje lekkość mimo swoich rozmiarów. Dodatkowo, nieregularne podziały frontów rysowane smukłą kreską wzmacniają wrażenie delikatności, dzięki czemu ten duży mebel sprawdza się tutaj doskonale.

komoda Steel Źródło: The Beds

Industrialne oświetlenie i chromowane dekoracje

Wspomnieć trzeba również o oświetleniu utrzymanym w spójnej stylistyce czarnych, industrialnych opraw zestawionych z chromowanymi, połyskującymi listwami spot-lightów. Umożliwia to ekspozycję elementów dekoracji ściennych oraz regulowanie dramaturgii kompozycji pomieszczeń przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniej ilości światła. Daje to pewien stopień swobody w kreowaniu atmosfery poprzez regulację oświetlenia i punktowe akcentowanie poszczególnych elementów wystroju.

Jest to mieszkanie z jednej strony przepełnione miejskim stylem życia, otwarte i nowoczesne, z drugiej natomiast zapewniające w razie potrzeby niezbędną przestrzeń osobistą, przytulne i intymne. Idealne dla tych, którzy odnajdują się w miejskim zgiełku i chcą w pełni korzystać z osiągnięć XXI wieku, a jednocześnie cenią sobie prywatność i ciepło domowego ogniska.

salon, aranżacja, kamienica, jadalnia, panorama360, mieszkanie
Komentarze
Najpopularniejsze
Archiwum

ROZMAWIAMY, DORADZAMY, DAJEMY RABATY

NASI KONSULTANCI SĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

OBSŁUGA KLIENTA
PATRYK RULEWSKI
535 410 810
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
SALON FIRMOWY
ŁUKASZ LEWANDOWSKI
664 974 668
PON-PT
09:00 - 17:00
SB
09:00 - 14:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
09:00 - 17:00
SOB
09:00 - 14:00
 
 
INFORMACJE O DOSTAWIE
DAWID JENDRASZAK
535 410 755
PON-PT
07:00 - 15:00
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
PŁATNOŚCI I FAKTURY
AGATA BILECKA
(52) 360 61 61
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
 
MOŻESZ RÓWNIEŻ SKORZYSTAĆ Z NASZEGO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
PRZEJDŹ DO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
OPINIE NASZYCH KLIENTÓW
OCENA:
AUTOR: Małgorzata
DODANO: 30-04-2016

Zakupiliśmy z moim mężem, łóżko VINCI, buk olejowany. przepiękne łóżko, świetnie wykonane. Jesteśmy z mężem z zawodu technologami drewna. Widzieliśmy wiele fajnych mebli, jednak wyroby z The Beds to świetne meble. Jeśli ktoś chce stworzyć sobie odrobinę luksusu pod swym dachem, to gorąco polecam The Beds. pełen profesjonalizm, obsługa na wysokim poziomie. Pozdrawiam

OCENA:
AUTOR: Włodzimierz
DODANO: 05-02-2016

Zakupiłem u Państwa łóżko TI wysokie. Mebel spełnia moje oczekiwania, jest dokładnie taki jak w opisie, sama obsługa i dostawa na bardzo wysokim poziomie. Na podstawie mojego doświadczenia mogę polecić współpracę z Państwa Firma. Pozdrawiam życząc wszelkiej pomyślności w nadchodzącym i przyszłych latach.

LUB