confirm
close
confirm
close
close

RAZEM 0,00 zł

RAZEM 0,00 zł

INFOLINIA:
PN - PT: 7:00 - 15:00
TEL: 535 410 810
SALON FIRMOWY:
PN - PT: 9:00 - 17:00 / SB: 9:00 - 14:00
TEL: 664 974 668
UL. WIŚLANA 25, BYDGOSZCZ
UE
Nowoczesne meble drewniane - The Beds


Loading...

minimalizm, salon, loft, aranżacje wnętrz, meble drewniane, styl industrialny, panorama360, mieszkanie

Artystyczny raj w przestrzeni poprzemysłowej - Panorama 360°

czytania ( wyrazy)

Prezentujemy Państwu mieszkanie o charakterze loftu – urządzone, jak można się domyślać,  w odzyskanej przestrzeni poprzemysłowej.

Cechami charakterystycznymi są tu duże, panoramiczne okno z równomierną wertykalno-horyzontalną siatką szprosów oraz zabudowane elementy konstrukcyjne tworzące masywne filary. Stanowią one silny akcent kompozycyjny i dają wrażenie solidności i stabilności. Nieodłącznym elementem kojarzącym się z loftami są otwarte, obszerne pomieszczenia, tutaj wyraźnie widoczne w przestronnym salonie. Wrażenie przestrzeni dodatkowo potęgują duże, rozbielone powierzchnie ścian, a całości dopełnia elegancki kontrast z ciemną podłogą z matowego drewna o wyraźnym rysunku usłojenia.

POWIĘKSZ ZDJĘCIE

Aranżacja salonu wyraźnie podkreśla jego charakter – jest to z jednej strony miejsce wypoczynku, a z drugiej, aktywności intelektualnej i twórczej. Takie mieszkanie idealnie nadaje się dla artystów i freelancerów, którzy często pracują w domu. Formalnie salon można podzielić na dwie części: wypoczynkową - z dużą, wygodną sofą i twórczą, tutaj zajmowaną przez fortepian. Bez problemu możemy sobie jednak wyobrazić, że na miejscu fortepianu stoi dowolny inny instrument, sztalugi malarskie, deska kreślarska, lub inne akcesoria artystycznego wyrazu.

Pokaźnych rozmiarów biblioteczka z pewnością zaspokoi potrzeby wszystkich bibliofili, mieszcząc w sobie nie tylko pozycje fachowe, z kręgu zawodowej działalności mieszkańców, ale również rozrywkową beletrystykę. Dodatkowo nadaje ona wnętrzu nieformalnego charakteru, ożywiając przestrzeń i pobudzając zmysły kolorowymi grzbietami książek. Z drugiej strony salon ten ma wyraźną, uporządkowaną rytmikę, nadaną zarówno przez regularne szprosy w oknie, jak i widoczny trójpodział w meblach. Książki w urozmaiconej kolorystyce i nieregularnym ustawieniu wprowadzają do kompozycji element nieuporządkowania, doskonale zrównoważony przez prostą, minimalistyczną formę mebli. Taki chaos ma swój motyw przewodni – kreatywność.

Niewątpliwym atutem tego wnętrza jest możliwość jego personalizacji. Dzięki dużej ilości płaskich przestrzeni na meblach można swobodnie dobierać elementy dekoracyjne i za pomocą detali dowolnie przekształcać atmosferę i wyrażać swoją osobowość. Również duże powierzchnie ścian pozwalają na swobodę w doborze dekoracji, zapewniając dostateczną ilość miejsca na wieszanie zdjęć i obrazów ulubionych artystów lub własnych.

Salon z kolekcji Steel Źródło: The Beds

Meble, mimo pozornie prostej linii zadziwiają bogactwem detalu o współczesnym charakterze. Lekkie wysunięcie blatu, cofnięcie linii frontów szuflad czy wyeksponowanie technicznego łączenia w stolikach powoduje, że stylistycznie minimalna forma mebli może być uznana za bogatą, bez zatracenia eleganckiej prostoty i czystości. Natomiast zastosowanie naturalnego, surowego drewna ożywia wnętrze, uwydatnia jego solidność, ale również lekkość i ciepło wystroju. Wyeksponowanie tych cech widzimy również w samej konstrukcji mebli – zbudowanych na solidnych ramach, ale pełnych otwartych przestrzeni i wyraźnych podziałów między frontami.

Zastosowanie punktowego oświetlenia podkreśla charakter tego mieszkania, wyraźnie akcentując biblioteczkę i wiszące na ścianie obrazy. Wchodząc do takiego miejsca już od progu wiemy, że priorytetem mieszkających tu osób jest sztuka, kreatywność i aktywność intelektualna. W połączeniu z rozproszonym - przez bogato zdobione klosze - ciepłym światłem z centralnych żyrandoli, tworzy to atmosferę spokoju, ciepła i przytulności. W razie konieczności natomiast można dodatkowo doświetlić salon przy pomocy dwóch wolnostojących lamp na eleganckich stojakach w stylu skandynawskim.

Salon z kolekcji Steel Źródło: The Beds

Jest to mieszkanie dla indywidualistów, ceniących sobie ekspresję i wyrażanie swojej osobowości, dlatego dobrze sprawdza się w nim otwarta garderoba w postaci widocznego stelaża z wieszakami na ubrania, który stanowić może kolejny element dekoracyjny. Wisząca tu, urozmaicona kolorystycznie odzież, będzie stanowiła naturalne dopełnienie dla równie barwnej biblioteczki. Ponadto – rozwiązanie takie nie nadaje się dla osób introwertycznych, skrytych, pragnących pozostawić tajniki swojej osobowości nieodkryte. Tego nie można natomiast powiedzieć o lokatorach tego miejsca. Tu panuje wszechogarniająca otwartość – zarówno ta formalna, jak i przede wszystkim – intelektualna. To są warunki do stwarzania rzeczy nowych!

Stolik kawowy Steel Źródło: The Beds

Najbardziej charakterystycznym elementem kompozycji jest tu jednak duża, wygodna sofa z ciemną tapicerką i miękkimi poduszkami. Podkreśla ona wypoczynkowy charakter tego miejsca, stanowiąc enklawę spokoju i relaksu. Bez trudu można sobie wyobrazić, że mieszkająca tu osoba, w przerwie między komponowaniem kolejnego utworu, czy malowaniem obrazu spotyka się z przyjaciółmi, prowadząc ożywione debaty. A jeśli wypoczywa samotnie, zatapia się w swoich bogatych wyobrażeniach – łatwo sięgając po kolejną lekturę – tu dostępną na wyciągnięcie ręki.

To mieszkanie z charakterem, pobudzające, ekspresyjne i niebanalne. Doskonale będą się w nim czuły osoby o bujnej wyobraźni, silnej osobowości i potrzebie wyrażania siebie poprzez artystyczną aktywność.

minimalizm, salon, loft, aranżacje wnętrz, meble drewniane, styl industrialny, panorama360, mieszkanie
Komentarze
Najpopularniejsze
Archiwum

ROZMAWIAMY, DORADZAMY, DAJEMY RABATY

NASI KONSULTANCI SĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

OBSŁUGA KLIENTA
PATRYK RULEWSKI
535 410 810
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
SALON FIRMOWY
ŁUKASZ LEWANDOWSKI
664 974 668
PON-PT
09:00 - 17:00
SB
09:00 - 14:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
09:00 - 17:00
SOB
09:00 - 14:00
 
 
INFORMACJE O DOSTAWIE
DAWID JENDRASZAK
535 410 755
PON-PT
07:00 - 15:00
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
PŁATNOŚCI I FAKTURY
AGATA BILECKA
(52) 360 61 61
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
 
MOŻESZ RÓWNIEŻ SKORZYSTAĆ Z NASZEGO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
PRZEJDŹ DO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
OPINIE NASZYCH KLIENTÓW
OCENA:
AUTOR: Małgorzata
DODANO: 30-04-2016

Zakupiliśmy z moim mężem, łóżko VINCI, buk olejowany. przepiękne łóżko, świetnie wykonane. Jesteśmy z mężem z zawodu technologami drewna. Widzieliśmy wiele fajnych mebli, jednak wyroby z The Beds to świetne meble. Jeśli ktoś chce stworzyć sobie odrobinę luksusu pod swym dachem, to gorąco polecam The Beds. pełen profesjonalizm, obsługa na wysokim poziomie. Pozdrawiam

OCENA:
AUTOR: Włodzimierz
DODANO: 05-02-2016

Zakupiłem u Państwa łóżko TI wysokie. Mebel spełnia moje oczekiwania, jest dokładnie taki jak w opisie, sama obsługa i dostawa na bardzo wysokim poziomie. Na podstawie mojego doświadczenia mogę polecić współpracę z Państwa Firma. Pozdrawiam życząc wszelkiej pomyślności w nadchodzącym i przyszłych latach.

LUB