confirm
close
confirm
close
close

RAZEM 0,00 zł

RAZEM 0,00 zł

INFOLINIA:
PN - PT: 7:00 - 15:00
TEL: 535 410 810
SALON FIRMOWY:
PN - PT: 9:00 - 17:00 / SB: 9:00 - 14:00
TEL: 664 974 668
UL. WIŚLANA 25, BYDGOSZCZ
UE
Nowoczesne meble drewniane - The Beds
meble wielofunkcyjne, telewizor w salonie, obraz na telewizorze, telewizor w małym mieszkaniu, telewizor na ruchowej płycie, telewizor na suficie, dekoracje wokół telewizora

Telewizor nie pasuje do Twojego salonu – ukryj go! Przedstawiamy 5 sposobów

czytania ( wyrazy)

Mimo iż większość z nas posiada prywatne „okno na świat” w postaci telefonu czy komputera, nadal lubimy spędzać czas przed dużym ekranem telewizora. Wtedy jesteśmy razem z najbliższymi. Dlatego, aby wszyscy mogli wygodnie usiąść, przeważnie stawiamy telewizor w pobliżu dużej sofy w salonie. Mamy relaks, rozrywkę i…zagracone wnętrze.

Styl klasyczny, loftowy czy prowansalski – cóż, każdy z ich lepiej się prezentuje, gdy w pokoju nie dominuje telewizor. Nie trzeba jednak rezygnować z oglądania ulubionych seriali i programów. Wystarczy sprytnie ukryć sprzęt.

Czary ze starej szafy

Może w piwnicy, na strychu mamy szafę, która stoi nieużywana? Idealnie nada się na osłonę na telewizor. Wystarczy zdemontować tylną ściankę, a następnie dosunąć mebel tak, żeby zasłaniał telewizor. Szafę trzeba oczywiście dopasować do wielkości telewizora.
Nowy mebel w salonie to wyzwanie. Za pewne trzeba będzie inaczej rozmieścić pozostałe meble: krzesła, stół albo sofę. Szafa zajmie dużo miejsca, więc aby nie zmarnować cennej przestrzeni, warto zamontować półki poniżej telewizora. Rzeczy, które tam postawimy będą widoczne tylko, gdy będziemy oglądać telewizję. Jest to zatem dobre miejsce na kable i drobne elementy, które zbierają kurz np. płyty.

Szafa z wbudowanym telewizorem w środku Źródło: Pinterest

Dzieło sztuki w małym mieszkaniu

Telewizor to tylko elektroniczny sprzęt, żadne dzieło sztuki. Dlatego możemy go obudować w piękny obraz. Wystarczy po prawej i lewej stronie od telewizora umieścić szyny i do nich przymocować obraz. Gdy będziemy chcieli coś obejrzeć, wystarczy rozsunąć obraz na boki. Takie rozwiązanie sprawdzi się w przypadku małych powierzchni – są tu same wiszące elementy.

Telewizor za rozsuwanym obrazem Źródło: Youtube

Iluzja optyczna w salonie

Telewizor na tle kolorowych rysunków czy zdjęć po prostu znika. Cała sztuka polega na symetrii i odpowiednim rozmieszczeniu. Wokół telewizora wieszamy równo ramki ze zdjęciami, zegar czy dekoracyjne litery. Trzymamy się linii prostych, żeby nie wprowadzić chaosu. Telewizor, który jest w środku staje się najmniej widocznym elementem pokoju. Ten efekt można wzmocnić malując ścianę na kolor czarny, szary bądź granatowy.

Iluzja optyczna ukrycia telewizora poprzez rozkład obrazów na ścianie Źródło: Pinterest

W dwóch pokojach na raz

Rano wolimy oglądać wiadomości w kuchni, przy szykowaniu śniadania. A pod wieczór – raczej rozsiądziemy się wygodnie na sofie w salonie, żeby obejrzeć film. Nie trzeba kupować dwóch telewizorów, aby dostosować je do swojego trybu życia. Możemy zamontować telewizor na ruchomej płycie, którą obraca się pomiędzy pomieszczeniami. Jeśli chcemy ukryć odbiornik przekręcamy go tak, aby znalazł się w drugim pokoju. Wówczas będziemy mieli widok na fornirowaną płytę. Kolor drewna na płycie możemy dopasować do odcienia na podłodze lub do mebli. Dzięki temu przestrzeń będzie wyglądać spójnie.

Telewizor na obracanej ścianie Źródło: Download 3d House

Pomysł dla bardzo odważnych

Jeśli lubimy oryginalne pomieszczenia i nie chcemy, żeby nasz salon był kopią wnętrz z katalogów – spróbujmy umieścić telewizor na…suficie. Tak, to nie pomyłka. Na rynku są już specjalne elektrycznie regulowane uchwyty sufitowe. W nich montujemy telewizor, który po wyłączeniu możemy z powrotem schować. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota. Możemy ustawić ekran pod odpowiednim kątem. To ważne, inaczej spoglądamy na telewizor leżąc w łóżku, a inaczej siedząc na kanapie.

Telewizor wysuwany z sufitu Źródło: TV Ceiling Mount

 

meble wielofunkcyjne, telewizor w salonie, obraz na telewizorze, telewizor w małym mieszkaniu, telewizor na ruchowej płycie, telewizor na suficie, dekoracje wokół telewizora
Komentarze
Najpopularniejsze
Archiwum

ROZMAWIAMY, DORADZAMY, DAJEMY RABATY

NASI KONSULTANCI SĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

OBSŁUGA KLIENTA
PATRYK RULEWSKI
535 410 810
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
SALON FIRMOWY
ŁUKASZ LEWANDOWSKI
664 974 668
PON-PT
09:00 - 17:00
SB
09:00 - 14:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
09:00 - 17:00
SOB
09:00 - 14:00
 
 
INFORMACJE O DOSTAWIE
DAWID JENDRASZAK
535 410 755
PON-PT
07:00 - 15:00
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
PŁATNOŚCI I FAKTURY
AGATA BILECKA
(52) 360 61 61
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
 
MOŻESZ RÓWNIEŻ SKORZYSTAĆ Z NASZEGO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
PRZEJDŹ DO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
OPINIE NASZYCH KLIENTÓW
OCENA:
AUTOR: Małgorzata
DODANO: 30-04-2016

Zakupiliśmy z moim mężem, łóżko VINCI, buk olejowany. przepiękne łóżko, świetnie wykonane. Jesteśmy z mężem z zawodu technologami drewna. Widzieliśmy wiele fajnych mebli, jednak wyroby z The Beds to świetne meble. Jeśli ktoś chce stworzyć sobie odrobinę luksusu pod swym dachem, to gorąco polecam The Beds. pełen profesjonalizm, obsługa na wysokim poziomie. Pozdrawiam

OCENA:
AUTOR: Włodzimierz
DODANO: 05-02-2016

Zakupiłem u Państwa łóżko TI wysokie. Mebel spełnia moje oczekiwania, jest dokładnie taki jak w opisie, sama obsługa i dostawa na bardzo wysokim poziomie. Na podstawie mojego doświadczenia mogę polecić współpracę z Państwa Firma. Pozdrawiam życząc wszelkiej pomyślności w nadchodzącym i przyszłych latach.

LUB