confirm
close
confirm
close
close

RAZEM 0,00 zł

RAZEM 0,00 zł

INFOLINIA:
PN - PT: 7:00 - 15:00
TEL: 535 410 810
SALON FIRMOWY:
PN - PT: 9:00 - 17:00 / SB: 9:00 - 14:00
TEL: 664 974 668
UL. WIŚLANA 25, BYDGOSZCZ
UE
Nowoczesne meble drewniane - The Beds


Loading...

sypialnia, salon, loft, łączenie materiałów, aranżacje wnętrz, łączenie kolorów, meble drewniane, styl industrialny, mieszkanie, jak ocieplić minimalizm, motocykl

Z motocyklem u boku - PANORAMA 360°

czytania ( wyrazy)

Przedstawiamy Państwu mieszkanie w postaci loftu urządzonego w zaadaptowanej przestrzeni postindustrialnej.

Adaptacja ta została wykonana z dużym poszanowaniem zastanych struktur. Zachowano więc ceglane ściany, oryginalną podłogę, czy stalowe elementy konstrukcyjne stropu. Charakterystycznym elementem tego typu lokali, podkreślających industrialny klimat aranżacji, są duże okna o gęstych, cienkich szprosach. Takie okna nie tylko dodają rytmiki regularnymi podziałami ale również zapewniają bardzo dobre doświetlenie.

Biała, połyskująca podłoga wykonana z długich desek, dzięki nieregularnym fugom podkreśla surowość użytych materiałów i doskonale komponuje się z czarnymi cegłami na ścianach. Ten kontrast czerni z bielą  nadaje aranżacji graficznego charakteru i wrażenia "czystości".

Stół z kolekcji The Beds Źródło: The Beds

Wyraźnie wyeksponowane elementy stalowe konstrukcji stropu zostały użyte do zamontowania oświetlenia w postaci dwóch czarnych opraw. Jest to eleganckie rozwiązanie zapewniające odpowiednie doświetlenie i świadczące o poszanowaniu dla zastanej tkanki.

Układ przestrzenny jest prosty i przejrzysty, a strefy funkcjonalne wydzielono tutaj przede wszystkim dobrze dobranym umeblowaniem i dekoracjami, a nie elementami architektonicznymi. Przenikanie się tych stref stwarza zatem możliwość pewnej elastyczności w ich użytkowaniu.

POWIĘKSZ ZDJĘCIE

Jest to mieszkanie dla osoby młodej, ambitnej i aktywnej. Rozwieszone na ścianach plakaty pozwalają na wyrażanie swoich zainteresowań i otoczenie się ulubionymi inspiracjami. Wchodząc do takiego pomieszczenia od razu wiemy, kim jest lokator, jakie są jego pasje i zainteresowania. Takie mieszkanie staje się naturalnym przedłużeniem osobowości.

Sypialnia

Centralnym elementem części sypialnej jest duże, solidne łóżko, które wraz z dwiema umieszczonymi symetrycznie szafkami nocnymi w jasny sposób definiuje tę strefę. Budowa łóżka jest prosta – pełna noga od frontu kotwiczy mebel w podłodze, natomiast otwarte boki podkreślają jego konstrukcję i sprawiają, że łóżko staje się "lżejsze". Taka heterogeniczna konstrukcja sprawia, że mebel jest ciekawy mimo braku detalu i świetnie komponuje się w tym postindustrialnym wnętrzu.

Większym rozrzeźbieniem i bogactwem form charakteryzują się szafki nocne, które mają dość grubą ramę konstrukcyjną i również łączą elementy otwarte i zamknięte, przez co świetnie pasują do łóżka. Dodatkowym detalem są tutaj czarne, liniowe uchwyty, doskonale wpisujące się w graficzny charakter przedstawianej aranżacji.

Komoda z kolekcji The Beds Źródło: The Beds

Strefa sypialniana dopełniona jest wisząca nad łóżkiem półką, która dzięki szerokim pionowym deskom idealnie zgrywa się z grubymi ramami pozostałych mebli. Stanowi to kompozycyjną kontynuację widoczną także w szafce RTV, komodzie i innych meblach z tej kolekcji.  Zapewnia również dodatkowe miejsce na książki i elementy dekoracyjne.

Należy tutaj również wspomnieć o wydzielonym przez biurko kąciku roboczym i umieszczonej naprzeciw łóżka komodzie. Biurko stojące pod oknem i dodatkowo doświetlone przez wiszące nad nim lampy kreślarskie w postaci kinkietów stanowi doskonałe miejsce do nauki czy pracy z laptopem, a jego minimalistyczna forma współgra z oszczędnym, ale funkcjonalnym wystrojem wnętrza. Komoda, mimo grubej ramy konstrukcyjnej, zyskuje charakterystyczną dla przedstawionych tu mebli lekkość dzięki podniesieniu na nóżkach, a fazowanie desek konstrukcyjnych podkreśla jej tektonikę wprowadzając detal i nadając elegancji.

Wszystko to uzupełniono dobrze dobranymi tekstyliami w ciemnych, stonowanych barwach, np. w postaci miękkiego dywanu o długim włosiu.

Strefa wypoczynkowa

Część wypoczynkowa wydzielona jest przez układ kanapa – szafka RTV, uzupełniony o nisko zawieszona gablotę. Miękka, wygodna kanapa w białym kolorze, mimo umieszczenia na środku pomieszczenia, pasuje tutaj doskonale i zdaje się w sposób naturalny "wyrastać" z białej podłogi. Natomiast kolorowe poduszki przyciągają uwagę, zaciekawiają i wprowadzają żywotność.

Duża szafka RTV łącząca elementy otwarte i zamknięte pomaga utrzymać porządek zapewniając dostatecznie dużo miejsca na sprzęt audiowizualny, jednocześnie pozwalając schować różnego rodzaju elementy naturalnie gromadzące się w salonie. Umieszczona na ścianie gablota stanowi natomiast doskonałe miejsce na wyeksponowanie kolekcji filmów, płyt z muzyką czy książek, dopełniając kompozycji.

Mebel z kolekcji The Beds Źródło: The Beds

Wszystkie umieszczone tu meble, dzięki grubym ramom wpisują się w surowy, mocny styl industrialny, jednocześnie wprowadzając lekkość poprzez elementy otwarte i podniesienie na nóżkach. Dzięki temu doskonale odnajdują się w tym niewielkim, wielowątkowym pomieszczeniu i są do niego dopasowane skalą. Użycie naturalnego drewna z jednej strony wpisuje się w surowość użytych w tej aranżacji materiałów, z drugiej, ociepla wystrój dzięki widocznemu usłojeniu.

Stolik z kolekcji The Beds Źródło: The Beds

To mieszkanie przywodzi na myśl pokój nastolatka lub młodego dorosłego o bujnej wyobraźni, aktywnego zarówno intelektualnie, jak i fizycznie. Z jednej strony ceniącego funkcjonalność prostych rozwiązań, z drugiej stale szukającego inspiracji i intelektualnej stymulacji.

 

sypialnia, salon, loft, łączenie materiałów, aranżacje wnętrz, łączenie kolorów, meble drewniane, styl industrialny, mieszkanie, jak ocieplić minimalizm, motocykl
Komentarze
Najpopularniejsze
Archiwum

ROZMAWIAMY, DORADZAMY, DAJEMY RABATY

NASI KONSULTANCI SĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

OBSŁUGA KLIENTA
PATRYK RULEWSKI
535 410 810
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
SALON FIRMOWY
ŁUKASZ LEWANDOWSKI
664 974 668
PON-PT
09:00 - 17:00
SB
09:00 - 14:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
09:00 - 17:00
SOB
09:00 - 14:00
 
 
INFORMACJE O DOSTAWIE
DAWID JENDRASZAK
535 410 755
PON-PT
07:00 - 15:00
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
PŁATNOŚCI I FAKTURY
AGATA BILECKA
(52) 360 61 61
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
 
MOŻESZ RÓWNIEŻ SKORZYSTAĆ Z NASZEGO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
PRZEJDŹ DO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
OPINIE NASZYCH KLIENTÓW
OCENA:
AUTOR: Małgorzata
DODANO: 30-04-2016

Zakupiliśmy z moim mężem, łóżko VINCI, buk olejowany. przepiękne łóżko, świetnie wykonane. Jesteśmy z mężem z zawodu technologami drewna. Widzieliśmy wiele fajnych mebli, jednak wyroby z The Beds to świetne meble. Jeśli ktoś chce stworzyć sobie odrobinę luksusu pod swym dachem, to gorąco polecam The Beds. pełen profesjonalizm, obsługa na wysokim poziomie. Pozdrawiam

OCENA:
AUTOR: Włodzimierz
DODANO: 05-02-2016

Zakupiłem u Państwa łóżko TI wysokie. Mebel spełnia moje oczekiwania, jest dokładnie taki jak w opisie, sama obsługa i dostawa na bardzo wysokim poziomie. Na podstawie mojego doświadczenia mogę polecić współpracę z Państwa Firma. Pozdrawiam życząc wszelkiej pomyślności w nadchodzącym i przyszłych latach.

LUB