confirm
close
confirm
close
close

RAZEM 0,00 zł

RAZEM 0,00 zł

INFOLINIA:
PN - PT: 7:00 - 15:00
TEL: 535 410 810
SALON FIRMOWY:
PN - PT: 9:00 - 17:00 / SB: 9:00 - 14:00
TEL: 664 974 668
UL. WIŚLANA 25, BYDGOSZCZ
UE
Nowoczesne meble drewniane - The Beds


Loading...

minimalizm, salon, nowoczesne wnętrze, jadalnia, meble drewniane, przechowywanie w salonie, meble wielofunkcyjne, panorama360, otwarta przestrzeń

Porządek i prosta elegancja - PANORAMA 360°

czytania ( wyrazy)

Prezentowane tutaj mieszkanie, to apartament w nowym budownictwie. Charakteryzuje je wysoki standard wykończeń materiałowych, duże, panoramiczne okna i nowoczesny styl wystroju. Widzimy tu, niezwykle popularną we współczesnych trendach, drewnianą podłogę o pobielanym finiszu, w stylu imitującym wapnowanie tak często używane w Wielkiej Brytanii XVII i XVIII wieku. Rustykalne lamele drewna podłogowego nadają mu surowego, dzikiego charakteru, a wyraźny rysunek usłojenia pobudza zmysły i wprowadza do tego minimalistycznego wnętrza element radosnej żywotności. Biel ścian i sufitów tworzy wrażenie przestronności i rozjaśnia wnętrze, subtelnie kontrastując z czarną stolarką okienną. Takie rozwiązanie nadaje kompozycji charakteru graficznego, podkreślając nowoczesność.

Mimo niewielkich gabarytów tego mieszkania, dzięki przemyślanej i klarownej kompozycji przestrzennej, doskonale ulokowano wszystkie klasyczne funkcje – kuchnię z eleganckim barkiem, pełnowymiarową jadalnię i komfortową część wypoczynkową. Brak formalnego podziału na poszczególne pomieszczenia jest rozwiązaniem nowoczesnym, umożliwiającym definiowanie przestrzeni poprzez jej użycie, co jest niewątpliwym atutem otwartych układów. Delikatna stolarka wewnętrznych drzwi utrzymanych w kolorze ścian, zapewnia dyskretne rozgraniczenie prywatnego pomieszczenia sypialnianego od otwartej, wspólnej przestrzeni salonu gwarantując odpowiedni poziom prywatności i intymności.

Jest to mieszkanie ciepłe i przytulne, a jednocześnie nowoczesne, eleganckie i wyrafinowane, a jego najbardziej charakterystyczną cechą jest funkcjonalność. Doskonale odnajdą się w nim osoby ambitne i aktywne, jednocześnie ceniące porządek i prostą elegancję bez zbędnego przeładowania.

Kuchnia i jadalnia

Kuchnia, dzięki gładkim frontom szafek i jednolitej, białej kolorystyce spełnia formalne założenia stylu minimal, zapewniając wrażenie czystości, jasności i lekkości wystroju. Elegancki barek z konglomeratowym blatem w delikatny, nieformalny sposób wydziela roboczą część kuchenną, a dzięki otwarciu na salon umożliwia dostęp do telewizji i np. łatwe korzystanie z ulubionych programów kulinarnych. Formalna prostota obszernego stołu jadalnego, przy którym zasiąść może cała rodzina, doskonale komponuje się z białymi krzesłami o miękkiej, kobiecej linii. Klasyczne lampy w postaci kul wpisują się w geometryczną prostotę minimalistycznego wystroju zapewniając jednocześnie odpowiednie doświetlenie.

POWIĘKSZ ZDJĘCIE

Kompozycyjnie dobrze sprawdza się tutaj wysoki cokół okalający barek, który w połączeniu z gładkimi profilami zabudowy kuchennej i korytarzowej mocuje całość do ziemi jednocześnie nadając meblom pewnej lekkości i delikatności.

Umiejscowienie stołu w świetle drzwi balkonowych zapewnia optymalne nasłonecznienie i jednocześnie sugeruje możliwość poszerzenia przestrzeni jadalnej poprzez włączenie w nią tarasu, który może stać się miejscem spożywania rodzinnych posiłków, jak i spotkań towarzyskich w gronie przyjaciół. Otwiera to mieszkanie na świat zewnętrzny, zapewniając kontakt z otaczającą przyrodą i umożliwiając wypoczynek na łonie natury.

Salon

Część wypoczynkowa, skomponowana z wyraźnymi akcentami błękitów i turkusów, poprzez schludne proporcje dobrze współgra z dużym, panoramicznym oknem. Obszerny stolik kawowy, kompozycyjnie tożsamy ze stołem jadalnym, korzystnie wpływa na poczucie jednolitości i spójności wystroju. Użycie litego drewna nadaje mu solidnego charakteru, podkreślonego dodatkowo przez szerokie nogi, złagodzone jednak lekkim, cienkim blatem. Dzięki swoim gabarytom może być on wykorzystany jako stolik kawowy lub ława, zapewniając dodatkowe miejsce np. do pracy z laptopem.

POWIĘKSZ ZDJĘCIE

Dobrze prezentuje się tutaj stolik RTV, który mimo swojej szerokości sprawia wrażenie lekkości dzięki delikatnemu uniesieniu na nóżkach, brakowi pośrednich podpór i otwartej przestrzeni w środku. Jego prosta forma i klasyczny trójpodział wprowadzają rytmikę uzupełnioną przez pozostałe meble.

Równie korzystnie wypada komoda, która dzięki pionowemu trójpodziałowi rytmicznie i elegancko zagospodarowuje występująca tu wnękę strukturalną. Przeszklona gablota pozwala na eleganckie wyeksponowanie elementów dekoracyjnych bez tworzenia wrażenia zagracenia. Obszerne, zabudowane przestrzenie w komodzie, niskiej szafce i stoliku RTV ułatwiają natomiast zachowanie ładu i porządku.

Wprowadzenie kolorystycznych akcentów w tekstyliach ożywia wnętrze dając jednocześnie możliwość zmiany nastroju poprzez dobranie ulubionych barw dywanu i poszewek na poduszki oraz personalizację wolnostojących elementów wystroju na meblach.

Punktowe oświetlenie, dyskretnie wbudowane w podwieszany sufit sprawia, że w kompozycji główną rolę odgrywa samo światło, a nie oprawa jego źródeł. W połączeniu z pojedynczą, lakierowana na czarno lampą o nowoczesnej formie, rozwiązanie to zapewnia odpowiednie doświetlenie na każdą okazję.

minimalizm, salon, nowoczesne wnętrze, jadalnia, meble drewniane, przechowywanie w salonie, meble wielofunkcyjne, panorama360, otwarta przestrzeń
Komentarze
Najpopularniejsze
Archiwum

ROZMAWIAMY, DORADZAMY, DAJEMY RABATY

NASI KONSULTANCI SĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

OBSŁUGA KLIENTA
PATRYK RULEWSKI
535 410 810
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
SALON FIRMOWY
ŁUKASZ LEWANDOWSKI
664 974 668
PON-PT
09:00 - 17:00
SB
09:00 - 14:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
09:00 - 17:00
SOB
09:00 - 14:00
 
 
INFORMACJE O DOSTAWIE
DAWID JENDRASZAK
535 410 755
PON-PT
07:00 - 15:00
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
PŁATNOŚCI I FAKTURY
AGATA BILECKA
(52) 360 61 61
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
 
MOŻESZ RÓWNIEŻ SKORZYSTAĆ Z NASZEGO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
PRZEJDŹ DO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
OPINIE NASZYCH KLIENTÓW
OCENA:
AUTOR: Małgorzata
DODANO: 30-04-2016

Zakupiliśmy z moim mężem, łóżko VINCI, buk olejowany. przepiękne łóżko, świetnie wykonane. Jesteśmy z mężem z zawodu technologami drewna. Widzieliśmy wiele fajnych mebli, jednak wyroby z The Beds to świetne meble. Jeśli ktoś chce stworzyć sobie odrobinę luksusu pod swym dachem, to gorąco polecam The Beds. pełen profesjonalizm, obsługa na wysokim poziomie. Pozdrawiam

OCENA:
AUTOR: Włodzimierz
DODANO: 05-02-2016

Zakupiłem u Państwa łóżko TI wysokie. Mebel spełnia moje oczekiwania, jest dokładnie taki jak w opisie, sama obsługa i dostawa na bardzo wysokim poziomie. Na podstawie mojego doświadczenia mogę polecić współpracę z Państwa Firma. Pozdrawiam życząc wszelkiej pomyślności w nadchodzącym i przyszłych latach.

LUB