confirm
close
confirm
close
close

RAZEM 0,00 zł

RAZEM 0,00 zł

INFOLINIA:
PN - PT: 7:00 - 15:00
TEL: 535 410 810
SALON FIRMOWY:
PN - PT: 9:00 - 17:00 / SB: 9:00 - 14:00
TEL: 664 974 668
UL. WIŚLANA 25, BYDGOSZCZ
UE
Nowoczesne meble drewniane - The Beds

Luksusowa posiadłość Gianni'ego Versace sprzedana! Wchodzimy do środka!

czytania ( wyrazy)

gianni-versace-2 www.fotosimagenes.org

 

Gianni'ego Versace chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Mało kto nie zna tego wybitnego projektanta mody, którego życie niestety zakończyło się bardzo tragicznie. Gianni Versace, jak zapewne wielu z nas pamięta, został postrzelony w 1997 roku przed swoim domem przez 28-ośmio letniego mężczyznę. Gianni Versace czuł się tak bezpiecznie w miejscu, w którym mieszkał, że ze swojego domu wychodził on zawsze zupełnie sam, bez żadnej ochrony. Niestety bezpieczeństwo to okazało się zgubne dla projektanta.

Versace ostatnie chwile swojego życia spędził w swojej ukochanej willi w Miami. Gianni kupił ten dom parę lat wcześniej jako kompletną ruinę za 3 miliony dolarów, a następnie wydał 33 miliony dolarów, aby całkowicie odrestaurować to miejsce i zaaranżować je według swojego własnego uznania. Dom ten nazywa się Casa Casuriana i jest wierną kopią domu Krzysztofa Kolumba w Santo Domingo pochodzącego z 1510 roku. 17 września tego roku była posiadłość Versace trafiła na aukcję, a jej cenę wywoławczą ustalono na 25 milionów dolarów. Niestety, aby móc tutaj wejść i obejrzeć to miejsce z agentką nieruchomości i szefem aukcji, w celu ewentualnego zakupu domu, należało spełnić bardzo wiele różnych warunków - między innymi trzeba było wpłacić 3 miliony dolarów na bankowe konto oraz trzeba było posiadać 40 milionów dolarów w gotówce. Mało to! Na wejście tutaj potrzebna była zgoda sprzedającego, jego prawników, zgoda agentów nieruchomości, a także zgoda domu aukcyjnego! Jakby tego było mało na koniec zgodę musiał jeszcze wystawić sam sąd. Jak widać nawet jeżeli kogoś było stać na zakup tego luksusowego domu to i tak droga do jego kupna nie była "usłana różami".

Po śmierci Versace dom ten został sprzedany, a jego nabywca założył tutaj luksusowy hotel. Niestety po jakimś czasie ogłosił on swoje bankructwo, tak więc dom znów, we wrześniu tego roku, został wystawiony na sprzedaż. Całkiem niedawno dom ten zakupił w końcu, za kwotę 41,5 miliona dolarów, współzałożyciel marki Jordache, Joe Nakash. Prawdopodobnie nadal będzie się tutaj znajdował hotel sygnowany nazwiskiem Versace.

Była posiadłość Versace liczy sobie 1760 m kw., posiada dwa piętra, 10 sypialni, 11 łazienek i jest usytuowana w doskonałej lokalizacji - zaraz przy Oceanie Atlantyckim i plaży. Jest to najczęściej i najchętniej fotografowana posiadłość w Miami (głównie tylko od zewnątrz!). A więc zobaczmy jak pomieszkuje i pomieszkiwała wielka elita tego świata w Casa Casuriana w Miami!

 

Exterior_2262473k http://www.telegraph.co.uk/

Casa Casuarina at night http://www.telegraph.co.uk/

 

Basen w Casa Casuriana wyłożony jest 24 karatowym złotem.

 

Mosaic garden http://www.telegraph.co.uk/

 

Gianni Versace był osobą bardzo towarzyską. Miał mnóstwo przyjaciół, wśród nich byli między innymi: księżna Diana, Elton John, Madonna, George Michael, dlatego też w jego domu nie brakuje miejsca, gdzie można by urządzać huczne zabawy, których w tym domu było naprawdę sporo!

 

Versace's house http://www.telegraph.co.uk/

 

A poniżej jedna z luksusowych sypialni w domu Versace:

 

Versace house - Wedgewood http://www.telegraph.co.uk/

i jeszcze inne, luksusowe pokoje i pomieszczenia, z których każdy ma swój własny i niepowtarzalny styl:

 

Gianni Versace house - La Mer Suite http://www.telegraph.co.uk/

Gianni Versace - Bedroom http://www.telegraph.co.uk/

Gianni versace - house http://www.telegraph.co.uk/

Gianni versace - statue http://www.telegraph.co.uk/

Gianni Versace's house - courtyard at night http://www.telegraph.co.uk/

http://candyandcouture.wordpress.com/

http://candyandcouture.wordpress.com/

http://candyandcouture.wordpress.com/

http://candyandcouture.wordpress.com/

http://candyandcouture.wordpress.com/

http://candyandcouture.wordpress.com/

*temp* www.affluentpageluxuryindex.com

Komentarze
Najpopularniejsze
Archiwum

ROZMAWIAMY, DORADZAMY, DAJEMY RABATY

NASI KONSULTANCI SĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

OBSŁUGA KLIENTA / SALON FIRMOWY
PATRYK RULEWSKI
535 410 810 / 664 974 668
PON-PT
09:00 - 17:00
SOB
09:00 - 14:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
09:00 - 17:00
SOB
09:00 - 14:00
 
INFORMACJE O DOSTAWIE
DAWID JENDRASZAK
535 410 755
PON-PT
07:00 - 15:00
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
PŁATNOŚCI I FAKTURY
AGATA BILECKA
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
MOŻESZ RÓWNIEŻ SKORZYSTAĆ Z NASZEGO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
PRZEJDŹ DO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
OPINIE NASZYCH KLIENTÓW
OCENA:
AUTOR: Małgorzata
DODANO: 30-04-2016

Zakupiliśmy z moim mężem, łóżko VINCI, buk olejowany. przepiękne łóżko, świetnie wykonane. Jesteśmy z mężem z zawodu technologami drewna. Widzieliśmy wiele fajnych mebli, jednak wyroby z The Beds to świetne meble. Jeśli ktoś chce stworzyć sobie odrobinę luksusu pod swym dachem, to gorąco polecam The Beds. pełen profesjonalizm, obsługa na wysokim poziomie. Pozdrawiam

OCENA:
AUTOR: Włodzimierz
DODANO: 05-02-2016

Zakupiłem u Państwa łóżko TI wysokie. Mebel spełnia moje oczekiwania, jest dokładnie taki jak w opisie, sama obsługa i dostawa na bardzo wysokim poziomie. Na podstawie mojego doświadczenia mogę polecić współpracę z Państwa Firma. Pozdrawiam życząc wszelkiej pomyślności w nadchodzącym i przyszłych latach.