confirm
close
confirm
close
close

RAZEM 0,00 zł

RAZEM 0,00 zł

INFOLINIA:
PN - PT: 7:00 - 15:00
TEL: 535 410 810
SALON FIRMOWY:
PN - PT: 9:00 - 17:00 / SB: 9:00 - 14:00
TEL: 664 974 668
UL. WIŚLANA 25, BYDGOSZCZ
UE
Nowoczesne meble drewniane - The Beds

KONSTRUKCJA MEBLI

Konstrukcja i wytrzymałość naszych mebli

Fachowa konstrukcja mebli poparta jest 30 letnim doświadczeniem produkcyjnym. Dodatkowe zapewnienie stanowi sam surowiec, z jakiego meble zostały wykonane- lite drewno: solidne, wytrzymałe, szlachetne i długowieczne. Łóżka, szafy i komody z naturalnego drewna na rynku meblarskim są najbardziej cenionymi meblami. Konstrukcyjne wzmocnienia mebli sklepu The Beds nie zmieniają ich wyjątkowego designu.

 

Listwa łóżko

 


Łóżka dwuosobowe wzmacnia biegnąca pośrodku, wewnątrz mebla listwa środkowa, która oprócz tego, że podwyższa jakość użytkowania mebla, jest także potrzebna do utrzymania ciężaru stelaży, materacy oraz użytkowników. Większa, niż standardowo wymagana ilość kołków drewnianych w przypadku komód gwarantuje, że drewno, jako materiał naturalny nie ulegnie odkształceniom.

 

Okucia stosowane w meblach

Okucia stosowane w meblach, jakie produkuje i oferuje sklep The Beds są elementami najwyższej jakości, pochodzą z renomowanych niemieckich firm specjalizujących się w tego typu wyrobach: Häfele i Hettich. Wśród wykorzystywanych przez The Beds rozwiązań wymienić należy połączenia mimośrodowe do konstrukcji mocno i trwale obciążonych, takich jak: konstrukcje korpusów, łóżek oraz mebli o budowie modułowej. Do tego służą złącza o nazwach: Minifix oraz Confir-Plan. Okucia, jakimi są drewniane kołki stosowane są przy lżejszych konstrukcjach, na które nacisk nie jest tak duży jak ten, wspomniany wyżej.

 

 

Okucia

 


Prowadnice, które wykorzystywane są w meblach ze sklepu The Beds to: metalowe prowadnice kulkowe, standardowe z cichym domykiem, prowadnice kryte z samozamykiem i amortyzacją (kolekcja dziecięco-młodzieżowa PERFECT) oraz push-open, wykorzystane w przypadku kolekcji KOLI. Wszystkie, wyżej opisane elementy odznaczają się niezwykłą jakością oraz wytrzymałością, która w połączeniu z materiałem, jakim jest drewno gwarantuje długowieczność mebli.

 

Montaż mebli (komody - zmontowane, łóżka do montażu itp.)

Meble ze sklepu The Beds dzielą się na te, które wymagają montażu, czasami tylko częściowego oraz na te, które do Klienta dostarczane są w całości zmontowane. Do tych pierwszych należą: szafy, których montaż jest zdecydowanie najtrudniejszy, łóżko (montaż częściowy), toaletki z nadstawką, w przypadku których konieczny jest tylko montaż nadstawki. Natomiast komody oraz znaczna większość szafek nocnych (poza tymi wieszanymi na ramie łóżka) nie wymagają montażu.

 

Paczki

 

 

 

Pod wskazany adres dostarczane są w całości zmontowane i zabezpieczone przed wszelkimi, mogącymi powstać podczas transportu uszkodzeniami. Do montażu szaf, jako, że są one meblami dużymi i ciężkimi potrzebne są minimum dwie osoby. Postępowanie zgodnie z instrukcją dołączoną do mebla pozwoli na szybkie i niekłopotliwe złożenie mebla.

 

Gwarancja na meble

Sklep The Beds udziela na sprzedawane przez siebie wyroby 10-letniej gwarancji, licząc od daty dostarczenia wyrobu do Klienta. Firma zapewnia, iż towar jest dobrej jakości, nie ma wad oraz spełnia swoje funkcje, pod warunkiem eksploatowania go zgodnie z przeznaczeniem w warunkach nieodbiegających od typowych, przy normalnym ich obciążeniu oraz właściwej pielęgnacji i konserwacji. Szczegóły gwarancji określa regulamin dostępny na stronie, który dokładnie opisuje, jakie wykryte wady podlegają reklamacji, jakie natomiast nie. Warto zapoznać się ze szczegółami i poznać zasady gwarancji, co może uchronić Państwa przed koniecznością jej składania oraz zapoznać się z regułami odpowiedniej pielęgnacji mebli, dzięki czemu będziecie mogli się Państwo cieszyć z posiadanych mebli przez wiele lat.

 

 

10-letnia gwarancja na meble The Beds!

 

 

Certyfikaty

Produkowane i sprzedawane przez sklep BEDS.pl meble podlegają surowym normom, jakie wyznacza Polski Komitet Normalizacyjny. Dzięki temu mają Państwo pewność, że kupowane meble są bezpieczne i trwałe. Zaprojektowane, pochodzące z kolekcji mebli dziecięco-młodzieżowych PERFECT łóżka, ze względu na swoje przeznaczenie zostały wysłane do atestacji, która da zapewnienie rodzicom, że meble te są w pełni bezpieczne. Pracownia Badania i Atestacji Mebli po licznych próbach nada meblom certyfikat – świadectwo badań wytrzymałości, stateczności oraz trwałości wyrobu.

ROZMAWIAMY, DORADZAMY, DAJEMY RABATY

NASI KONSULTANCI SĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

OBSŁUGA KLIENTA / SALON FIRMOWY
PATRYK RULEWSKI
535 410 810 / 664 974 668
PON-PT
09:00 - 17:00
SOB
09:00 - 14:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
09:00 - 17:00
SOB
09:00 - 14:00
 
INFORMACJE O DOSTAWIE
DAWID JENDRASZAK
535 410 755
PON-PT
07:00 - 15:00
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
PŁATNOŚCI I FAKTURY
AGATA BILECKA
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
MOŻESZ RÓWNIEŻ SKORZYSTAĆ Z NASZEGO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
PRZEJDŹ DO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
OPINIE NASZYCH KLIENTÓW
OCENA:
AUTOR: Małgorzata
DODANO: 30-04-2016

Zakupiliśmy z moim mężem, łóżko VINCI, buk olejowany. przepiękne łóżko, świetnie wykonane. Jesteśmy z mężem z zawodu technologami drewna. Widzieliśmy wiele fajnych mebli, jednak wyroby z The Beds to świetne meble. Jeśli ktoś chce stworzyć sobie odrobinę luksusu pod swym dachem, to gorąco polecam The Beds. pełen profesjonalizm, obsługa na wysokim poziomie. Pozdrawiam

OCENA:
AUTOR: Włodzimierz
DODANO: 05-02-2016

Zakupiłem u Państwa łóżko TI wysokie. Mebel spełnia moje oczekiwania, jest dokładnie taki jak w opisie, sama obsługa i dostawa na bardzo wysokim poziomie. Na podstawie mojego doświadczenia mogę polecić współpracę z Państwa Firma. Pozdrawiam życząc wszelkiej pomyślności w nadchodzącym i przyszłych latach.