confirm
close
confirm
close
close

RAZEM 0,00 zł

RAZEM 0,00 zł

INFOLINIA:
PN - PT: 7:00 - 15:00
TEL: 535 410 810
SALON FIRMOWY:
PN - PT: 9:00 - 17:00 / SB: 9:00 - 14:00
TEL: 664 974 668
UL. WIŚLANA 25, BYDGOSZCZ
UE
Nowoczesne meble drewniane - The Beds

LUDZIE

poznaj nas bliżej

 

Na co dzień nas nie widać. Poznaj zespół The Bedsiaków ;) - nasze imiona, stanowiska, pasje i sprawdź na jakich łóżkach śpimy. Bądźmy na „Ty”.

 

 

Na czele – najważniejsi: Założyciel firmy, Dyrektor Zarządzający i główny projektant – Roman Bilecki, Dyrektor ds. Ekonomicznych – Maria Bilecka oraz Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu – Tomasz Bilecki. Zbieżność nazwisk nieprzypadkowa, bo The Beds to firma rodzinna.

 

 

 

 

 

 

Nasi pracownicy

 

TOMEK - SZEF PRODUKCJI
Kieruję zespołem produkcji. Zapanowanie nad silnymi mężczyznami jest trudne, ale wychodzi mi to dobrze już od przeszło 20 lat. Prywatnie jestem fanem marki The Beds. Kocham zmieniać samochody.
ARTUR - TECHNOLOG
Meble robimy z drewna. Pilnuję, od ,,A” do ,,Z”, aby nigdy nie zabrakło nam materiału i okuć. Interesuję się czarnym sportem – żużlem ;)
ŁUKASZ - KONSTRUKTOR
Meble to nie konstrukcja z klocków LEGO – potrzebują odpowiedniego projektu. W wolnych chwilach gram w piłkę nożną. Zasypiam na łóżku MINIMAL.
ŁUKASZ - KONSTRUKTOR
Pasjonat stolarstwa i doświadczony fachowiec. Praca z drewnem jest również moim hobby.
MONIKA - GŁÓWNA KSIĘGOWA
Faktury, rozliczenia i rachunki...sporo tego. Kiedy nie liczę uprawiam nordic walking.
AGATA - SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ
Tonę w fakturach i papierach. Jak już się z nich wydostanę szukam azylu w domowym zaciszu otoczona meblami The Beds kolekcji PARIS, gdzie łobuzuje dwóch fantastycznych synów i mąż ;).
DAWID - SPECJALISTA DS. LOGISTYKI
Jestem ludzkim GPSem i strategiem. Mój cel – dopiąć wszystko na ostatni guzik. Hobby: lotnictwo. Wysokie loty we śnie zapewnia mi łóżko VINCI.
PAULINA - SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
Porozmawiasz ze mną w języku polskim, czeskim i słowackim. Prowadzę działania reklamowe na tych rynkach. Jestem wielką fanką „Krecika”. Śpię na łóżku JAMES.
BEATA - SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
Uśmiechnięta mamuśka dwóch łobuziaków. Jeśli nie gram w piłkę, to szyję chłopakom ubranka i maskotki. Możemy rozmawiać po angielsku lub niemiecku.
BŁAŻEJ - SPECJALISTA DS. MARKI I REKLAMY
Grafika komputerowa i komunikacja wizualna to moja pasja. Ulubione powiedzenie: "Grafik, który pije dużo kawy szybciej wprowadza poprawki". W wolnych chwilach...w jakich wolnych?
MACIEJ - INFORMATYK, GRAFIK 3D
Jak się pali to do informatyka. Kiedy nie ratuję, tworzę grafiki 3D. Inspiruje mnie Japonia. Po godzinach pracuję nad projektem gry komputerowej. Śpię...niewiele. 

A oto My – pracownicy produkcji. Doświadczeni stolarze, lakiernicy, specjaliści od obsługi maszyn CNC. Jest nas ponad 20. Od początku do końca dbamy o to, aby zamówiony przez Ciebie produkt był jeszcze piękniejszy niż na zdjęciu.

 

 

 

  Bez żadnej z wymienionych osób marka The Beds nie istniałaby w takiej postaci, jak istnieje teraz. Cały nasz zespół dba o Twoje zadowolenie z produktu i przebiegu transakcji. Zapraszamy do zakupu!

ROZMAWIAMY, DORADZAMY, DAJEMY RABATY

NASI KONSULTANCI SĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

OBSŁUGA KLIENTA / SALON FIRMOWY
PATRYK RULEWSKI
535 410 810 / 664 974 668
PON-PT
09:00 - 17:00
SOB
09:00 - 14:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
09:00 - 17:00
SOB
09:00 - 14:00
 
INFORMACJE O DOSTAWIE
DAWID JENDRASZAK
535 410 755
PON-PT
07:00 - 15:00
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
PŁATNOŚCI I FAKTURY
AGATA BILECKA
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
GODZINY PRACY
PON-PT
07:00 - 15:00
 
 
MOŻESZ RÓWNIEŻ SKORZYSTAĆ Z NASZEGO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
PRZEJDŹ DO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
OPINIE NASZYCH KLIENTÓW
OCENA:
AUTOR: Małgorzata
DODANO: 30-04-2016

Zakupiliśmy z moim mężem, łóżko VINCI, buk olejowany. przepiękne łóżko, świetnie wykonane. Jesteśmy z mężem z zawodu technologami drewna. Widzieliśmy wiele fajnych mebli, jednak wyroby z The Beds to świetne meble. Jeśli ktoś chce stworzyć sobie odrobinę luksusu pod swym dachem, to gorąco polecam The Beds. pełen profesjonalizm, obsługa na wysokim poziomie. Pozdrawiam

OCENA:
AUTOR: Włodzimierz
DODANO: 05-02-2016

Zakupiłem u Państwa łóżko TI wysokie. Mebel spełnia moje oczekiwania, jest dokładnie taki jak w opisie, sama obsługa i dostawa na bardzo wysokim poziomie. Na podstawie mojego doświadczenia mogę polecić współpracę z Państwa Firma. Pozdrawiam życząc wszelkiej pomyślności w nadchodzącym i przyszłych latach.